Lot Konopiska – Gmina Kłomnice 2:2

Nieprawdopodobne rozstrzygnięcie w Konopiskach. Do 89 minuty na tablicy wyników (wirtualnej) widniał wynik 2:0 dla gości. W 89 minucie bramkę kontaktową zdobywa Michał Minkina, a wyrównującego gola strzela Łukasz Błaszczyk.

Brawo za ambicję i grę do końca !Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).