LOT Konopiska drugi w Konopiska CUP

LOT Konopiska zajął drugie miejsce w turnieju juniorów starszych – Konopiska CUP, który rozegrano w hali sportowej w Konopiskach. Drugi zespół LOT-u wywalczył trzecie miejsce. Zwyciężyła drużyna MLKS Woźniki.

wyniki:
Lot Konopiska I – Grom Cykarzew 5:1
Lot Konopiska II – Mlks Woźniki 1:4
Orzeł Pawonków – Czarni Starcza 1:2
Lot Konopiska I – Lot Konopiska II 4:0
Grom Cykarzew – Czarni Starcza 0:2
Mlks Woźniki – Orzeł Pawonków 2:0
Lot Konopiska II – Grom Cykarzew 4:0
Orzeł Pawonków – Lot Konopiska I 1:3
Mlks Woźniki– Czarni Starcza 2:1
Lot Konopiska II – Orzeł Pawonków 6:1
Grom Cykarzew – Mlks Woźniki 0:5
Lot Konopiska I – Czarni Starcza 0:0
Orzeł Pawonków – Grom Cykarzew 5:1
Czarni Starcza – Lot Konopiska II 0:3
Mlks Woźniki – Lot Konopiska I 1:0

tabela:
1. MLKS WOŹNIKI 15 pkt
2. LOT KONOPISKA I 10
3. LOT KONOPISKA II 9
4. CZARNI STARCZA 7
5. ORZEŁ PAWONKÓW 3
6. GROM CYKARZEW 0

składy LOT-ów:
Lot Konopiska I: Paweł Woźniak, Konrad Ciuk, Igor Ciuk, Przemysław Kowalik, Eryk Kozak, Patryk Musiał, Łukarz Korzekwa, Paweł Cuglewski, Bartek Kowalik, Łukasz Krawczyk. Trener Michał Nowak.

Lot Konopiska II: Piotr Tomalski, Maciej Świącik, Cezary Gospodarek, Kamil Polaczkiewicz, Piotr Cierpiał, Michał Cierpiał, Przemysław Dylikowski, Bartek Banasiak, Marcel Kwiatkowski, Piotr Purgal. Trener Michał Nowak.Kategorie:

2 odpowiedzi na “LOT Konopiska drugi w Konopiska CUP”

 1. Alelsandryjczyk pisze:

  Juniorów STARYCH .. ?! :-)

  0
  0
 2. www pisze:

  Brawo Drużyna, Brawo Trener ! Gratulacje

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).