LOT Konopiska był najbardziej dotowanym klubem B-klasy w regionie!

Gminny Ludowy Klub Sportowy LOT był najbogatszym klubem sportowym w rozgrywkach B-klasy w naszym regionie. W ubiegłym piłkarskim sezonie klub mógł liczyć na łączną dotację w wysokości 132 000 zł, a budżet klubu wyniósł 162 500 zł. Alkas Aleksandria, który występował ligę wyżej, mógł liczyć na dotację w wysokości 41 128 zł.

Gmina Konopiska na organizacje działające na terenie gminy wydała 426 907 zł.

Poniżej informacja w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “LOT Konopiska był najbardziej dotowanym klubem B-klasy w regionie!”

 1. on pisze:

  tylko Lot posiada 150 dzieciaków i 6 trenerów a Alkas jedną grupę młodzieżową i seniorów. Jak na taka drużynę to i tak 30tysięcy za dużo dostali!!!

  15
  7
 2. Haha pisze:

  Tylko te wszystkie dzieci w LOCIE płaca składki wiec gdzie te pieniądze idą z gminy ? Lot dostaje 12 tysięcy od tak na dwie godziny telebimu…miał byc w tym catering dla zgromadzonych-owszem był ale płatny !!! Druga sprawa czy Lot ma koncesje na sprzedaż piwa ? Dostali darmowe i sprzedają po 5 zł !!! Nie będę się zagłębiał dalej bo za dużo tego-żenada ten cały klub !

  9
  17
  • Oni pisze:

   Oczywiscie że mamy koncesje bo inaczej nieda się sprzedawać alkoholi.a tak dla waszej wiadomości nigdy nie dostaliśmy piwa za darmo zawsze kupujemy i płacimy za nie.a darmowy katering był ale dla władz gminy sponsorów i gości specjalnych reszta płaciła bo tak miało być .a czy ktoś wam broni robić coś takiego i zarabiać .to jest dużo ciężkiej roboty przy organizacji takiego czegoś ale każdy klob może w ten sposób wzmacniać swój budżet

   7
   0
 3. Pajac pisze:

  Znowu gównoburza xd

  8
  2
 4. Oni pisze:

  Żenujący to jest twój wpis cymbale a koncesje mają inaczej nieda się sprzedawać alkoholu.

  9
  2
 5. Oni pisze:

  Poco takie cympaly jak ten redaktozyna z cisia i reszta pajacy co niema pojęcia o prowadzeniu klubu i niewie jakie są koszta z tym związane udziela się pajace i nic poza tym

  14
  4
 6. Ronaldo pisze:

  Chyba redaktorek nie wie jak karawan trzęsie.

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).