LOT Konopiska awansował do A-klasy!

LOT Konopiska pewnie pokonał w ostatnim meczu B-klasy (najniższej klasy rozgrywkowej) Wartę Myszków 6:2 i z pierwszego miejsca w tabeli wywalczył awans do A-klasy (7. klasa rozgrywkowa), w której występują także piłkarze Alkas Aleksandria. O sukcesie swojej drużyny w rozmowie z Waldemarem Deską z Cz-Pilka.pl opowiada Łukasz Kotas – grający trener LOT-u.

Gratulacje dla LOT-u i powodzenia w A-klasie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
 Kategorie:

Jedna odpowiedź do “LOT Konopiska awansował do A-klasy!”

  1. Paweł Nowak pisze:

    brawo za to wspaniałe osiągnięcie

    6
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).