List Prezesa KRUS do rolników

Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego – Jacek Dubiński zaadresował list do rolników i ich dzieci. Dubiński poprosił o zwrócenie uwagi na swoje pociechy podczas przerwy wakacyjnej i otoczenie ich szczególną opieką. Zresztą, zobaczcie sami.

krusKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).