Lis w centrum Konopisk

W ubiegłym tygodniu na ul. Częstochowskiej przy blokach przy GS-ie widziano lisa. Lis podszedł bardzo blisko koszy na śmieci, nie przestraszyła go nawet obecność ludzi. Lis najprawdopodobniej szukał pożywienia.

Możecie go zobaczyć na wideo poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
 Kategorie:

7 odpowiedzi na “Lis w centrum Konopisk”

 1. Alojz pisze:

  Pewnie wina Wójta ?

  nie ma już o czym pisać … sztab kryzysowy nadal planuje bo cisza po wyborach

  13
  1
 2. Janusz pisze:

  Co ten dotychczasowy wójt narobil, zeby tak lisy biegały po wsi…

  11
  3
 3. Wyborca pisze:

  Pewnie ktoś wylał żurek do śmieci i to przyciągnęło liska

  19
  5
 4. Lisek pisze:

  Nie wiem co w tym dziwnego że lisek sobie przyszedł na polach pełno ich siedzi od pająka po ulice Śląska tam jest norka przy norce!!!

  9
  0
 5. Ptyś pisze:

  największy lis siedzi na urzędzie wójta

  3
  5
  • Wacek pisze:

   Najbardziej cwany lisek chytrusek chciałby wrócić do korytka, a tu klops myśliwi już pilnują by odgonić go raz na zawsze.

   3
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).