Lipowa zostanie przebudowana z budżetu gminy

W lipcu 2018 roku zakończy się przebudowa ulicy Lipowej w Konopiskach. Nie udało się na ten cel pozyskać gminie żadnych zewnętrznych funduszy, zadanie będzie finansowe w 100 proc. z pieniędzy gminnych.

race przewidują m.in.: wykonanie kanalizacji deszczowej z włączeniem do ul. wzdłuż cmentarza, korytowanie, wykonanie warstwy odsączającej ze stabilizacją, ułożenie kostki brukowej na podbudowie z tłucznia.

Całość będzie kosztować 161 086,83 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Lipowa zostanie przebudowana z budżetu gminy”

 1. Jodla pisze:

  To elegancko BRAWO PANIE WÓJCIE.To znaczy że kasa jest.

  6
  3
 2. ciekawski pisze:

  Kasa z kredytu. Następny sukces Włodarza?

  3
  5
 3. Mieszkaniec pisze:

  A kto “zasłużony” tam mieszka, że gminę zadłużyć na 160 tysięcy trzeba. Ach te wybory…

  3
  3
 4. Skryba pisze:

  Dla wojta to nic poważnego, założył że gminę zdołuje finansowo i chce wydać ok. 10 milionów złotych pozyskanych z kredytu! Następca będzie miał niezły bigos z finansami gminy! A miał być taki dobry wójt dbający o finanse gminy!!!!!

  5
  2
 5. Wyborca pisze:

  Czemu na to nie było żadnego finansowania zewnętrznego?

  3
  2
 6. Mieszkaniec pisze:

  Market robią. Współczuję tym co tam mieszkają. Mieli spokój a teraz DK Lipowa.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).