Lipowa i Różana wkrótce do remontu

Firmy z Truskolasów i Mińska Mazowieckiego zajmą się remontami dróg gminnych w Konopiskach. A chodzi o ulicę Różaną oraz ulicę Lipową. Nie są nam znane wartości wygranych przetargów, ale obie firmy przedstawiły najniższe oferty cenowe.

Poniżej znajdziecie zawiadomienia w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

lipowa1 lipowa2 lipowa3 rozana1

BIP UG Konopiska

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

2 odpowiedzi na “Lipowa i Różana wkrótce do remontu”

 1. Dawidosu pisze:

  Ile na nie wydamy??

  0
  0
 2. Kamil pisze:

  ale,że LARIX ni wygrał?!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).