Lipowa i Różana do remontu. Są na to pieniądze!

Wójt Jerzy Żurek musiał mieć w ostatnim tygodniu znakomity humor, bo zamiast mówić o tym, co zrobi, zaczął to robić. Właśnie zostały ogłoszone przetargi na przebudowę dróg gminnych przy ul. Różanej i Lipowej w Konopiskach. Warunki przetargów przewidują, że na przełomie sierpnia i września 2016 roku drogi te mają zostać wyremontowane!

Zadania zostaną sfinansowane ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Na ulicę Różaną otrzymaliśmy 267 837 zł, a na Lipową 202 680 zł.

Nareszcie jakieś pieniądze z zewnętrznych funduszy. Lepiej późno niż wcale. Brawo Wójt!

Listę samorządów, które otrzymały dofinansowanie znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Lipowa i Różana do remontu. Są na to pieniądze!”

 1. Olga pisze:

  I’m so happy! :)

  0
  0
 2. Dawidosu pisze:

  Moze w koncu cos sie ruszy

  0
  0
 3. Paulina Skowrońska pisze:

  lepiej późno niż wcale!

  0
  0
 4. Mieeecio pisze:

  przy okazji tej fotki do artykułu robicie darmową reklamę Preziowi!!! to zdaje się jego biuro rachunkowe. radzę redaktorom zmienić fotkę!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).