Lifting świetlicy w Łaźcu

Jest się czym chwalić. Na kilka miesięcy przed wyborami, Wójt przypomniał sobie o świetlicy w Łaźcu. Z pieniędzy podatników dokonano wymianę stolarki okiennej, docieplenie ścian budynku oraz docieplenie stropodachu. Koszt 49 876,81 zł.

Efekt widoczny na zdjęciach.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

 Kategorie:

6 odpowiedzi na “Lifting świetlicy w Łaźcu”

 1. Jagoda pisze:

  No i dobrze Paniom z KGW tez się coś należy ?

  8
  0
 2. Awatar pisze:

  Oczywiście,że dobrze!i lepiej późno niż wcale. Szkoda tylko,że wszystko robi z pieniędzy z podatków! Nie umie pozyskać żadnych pieniędzy z zewnątrz?!

  4
  3
  • Z Hutek pisze:

   To daj coś z własnej kieszeni cwaniaku !

   3
   2
  • Kowalczyk pisze:

   Oczywiście że nie potrafi pozyskać żadnych pieniędzy z zewnątrz. A nie zaraz, remont remizy OSP Wąsosz-Łaziec? Czyżby jednak ?

   0
   0
 3. antymonek pisze:

  Cwaniaku z Hutek podatki to z czyjej są kieszeni?

  2
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).