Liczne podróże Wójta Żurka

Wisła, Katowice, Szczyrk, Kielce, Opole, Hucisko, Zawady, Koszęcin, Przyrów – to tylko niektóre wyjazdy Wójta Jerzego Żurka. Były również ekskluzywne noclegi po 390 zł za dobę. Wszystko dla dobra gminy. Jakoś nie widać efektów pracy Wójta, a za wyjazdy trzeba było zapłacić, nieraz po kilkaset złotych.

Wszystko oczywiście wypłacone gotówką. Nie dość, że Żurek pobiera gigantyczne wynagrodzenie, to jak gdzieś jedzie, to nie musi martwić się o koszty związane z podróżą, noclegiem czy wyżywieniem.

Listę delegacji Wójta za 2016 rok znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

22 odpowiedzi na “Liczne podróże Wójta Żurka”

 1. Ela pisze:

  Już tu ktoś kiedyś pisał, że i w poprzednich latach jak był zastępcą wójta gminy, nic nie robił tylko jeździł w delegacje. Kosił tym nie małą kaskę za delegacje a po drodze załatwiał swoje prywatne sprawy. Taki charakterek.
  A co na to kontrole?
  Szkoda, że nie ma kwoty jaką ponieśli podatnicy na te wyjazdy.

  0
  0
 2. Paweł Nowak pisze:

  Kwoty są przy delegacjach, ale trzeba je zsumować. Jest to na pewno kilka tysięcy naszych złotych

  0
  0
 3. Zet pisze:

  Pan wójt tak malo biedaczysko zarabia, że musi jeszcze przygarnąć następne prowity i obrać z kasy gminę. Tylko to mu dobrze wychodzi . Reszta to jest same dziadostwo począwszy od drogi z pniakami w hutkach! Poczekamy co mu wyjdzie z remontu gimnazjum! Kasę na remont załatwił poprzedni wójt, a ten w swoim stylu pewnie i ta inwestycje spiepszy! Z resztą już widać, jaki poziom remontu starej szkoły, zamiast wymienić pokrycie ponad 30 letnich płyt dachowych ondulie, na które producent daje 20 letnia gwarancje, to jasnie pan wójt bez ładu i składu pozostawia te płyty , malując je tylko! Dyletanctwo w każdym calu! A była wspaniała okazja wykonać naprawdę wspaniałe pokrycie dachu na szkole , przy pomocy środków unijnych! Ale wójt jest tylko zainteresowany swoja kasa ,aby dalej ponad 200 tys zł wyciągać z gminy! Dobry gospodarz?

  0
  0
 4. Cichy pisze:

  Z tą szkołą to pewnie jest coś na rzeczy! Jeśli można wykorzystać pomoc unijną do 85 % wartoscii inwestycji, to dlaczego robi się takie partactwo! Nasi ojcowie wybudowali na tamte czasy wspaniały obiekt szkolny, a teraz można go było odremontować łącznie z wartościowym pokryciem dachu! Jak był dyrektorem p. Michalczyk ,to wspominał ,że przy remoncie dachu można wygospodarować ogromne pomieszczenia na poddaszu dla osób, którzy mogą tam realizować swoje pasje i tworzyć nowe pomysły na rzecz naszej szkoły i gminy! A obecny wójt idąc na skróty, patrząc tylko na swoja pensję robi wielką szkodę mieszkańcom Konopisk! Nie o takiego gospodarza nam chodziło ! Więcej narobił szkód niż dobra! Temu człowiekowi należałoby odebrać natychmiast decyzyjność w tak ważnych dla Konopisk sprawach!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Taaaa…a na dachu byly dyrektor planowal ladowisko dla helikopterow, w piwnicy ja proponuje natomiast karcer. Tam byli konfidenci i tchorze, ktorzy donosili do sb na porzadnych ludzi beda odbywali pokute. Moze byc? Wy myslicie ze ludzie nie.wiedza.ze sami o sobie tu piszecie!?

   0
   0
 5. uczeń pisze:

  Agent ,tobie w głowie potrzebny jest drenaż, aby te zidiociałe komórki usunąć. Natomiast wójt znów robi fuszerkę za nasze pieniadze przy remoncie starej szkoły w konopiskach. Zabrońcie temu człowiekowi tak szastać kasą. Tak ważną inwestycję znów spiepszy.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Fuszerka to byla budowa gimnazjum gdzie po pomad roku zaczal pekac tynk i przeciekac dach. Wielka Hala tez ostatnio musiala byc poprawiana. Tak wasz gospodarz dopilnowal wtedy inwestycji- chyba byl zbyt zajety glosowaniem nad podniesieniem swojej pensji.

   0
   0
 6. Franek pisze:

  Agent, gimnazjum to budował chyba jeszcze wójt Janik? albo jeszcze wcześniej? ty masz zboczenie z nienawiści i zazdrości. Idź sie leczyć chłopie.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Franek, ogarnij sie. Gdzie Janik a gdzie gimnazjum. To poprzedni wojt tak nadzorowal budowe ze bylo pelno fuszerek.

   0
   0
 7. Konopiszczanin pisze:

  a co TW BRAT z własnej kieszenie podróżował??????????????

  0
  0
 8. PG pisze:

  KONKURS:
  KTO TAK POWIEDZIAŁ :

  – Pewnego dnia skontaktował się ze mną osobnik, który przedstawił się jako pracownik biura paszportowego w Częstochowie. Wiedział, że mam rodzinę w Niemczech i tam się wybieram. Twierdził, że w tym samym mieście ma ciotkę i prosił mnie o przysługę. Chciał, bym skontaktował się z tą panią. Potem ona dała m i paczkę dla niego, a ja przywiozłem mu ją do Częstochowy.

  CZEKAMY NA ODPOWIEDZI – NAGRODY GWARANTOWANE

  0
  0
 9. Paź pisze:

  Mieszkańcy Aleksandrii nie dajcie się omamić przez tego miernotę, bo próbuje zastąpić projekt na budowę hali sportowej wybrany przez Was i przygotowany wraz z pozwoleniem na budowę przez poprzedniego wójta zamienić na bubla , który będzie podobny do inwestycji realizowanych przez niego, np. Droga z pniokami , spływ kajakowy po centrum konopisk itd. można by wymieniać. Obecnie wielkie partactwo i bubel szykuje przy remoncie starej szkoły w Konopiskach! Duże pieniądze idą na obiekt szkolny, tylko co z tego – dziadostwo robi się z dachem. Inne samorządy potrafią wzorcowo wykorzystać dotacje unijne sięgające ponad 80% wartości inwestycji. A u nas mamy jeźdca bez głowy. Ale najwyższą kasę jako szef samorządu ponad 200 tys zł umie kasować. Trzy lata rządów i same buble i w plecy dla gminy!!!!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Hehehhe… mozesz sobie pisac ludzie wiedza ze czlowiek ktory dusze i honor sprzedal za paszport teraz marzy o korycie:)

   0
   0
  • nowy pisze:

   A my wiemy ,że ty agent i twój pan wójt przez trzy lata rządów nic nie zrobił dla gminy, tylko kosi 200 tyś zł za lenistwo i wprowadzone przez niego dziadostwo!!! Zapomniałem , wyśilił sie pan wójt Zurek i załatwił dla gminy ogromną kasę unijną (ludzie trzymajta się krzeseł) 22 tyś zł. Nic dodać , nic ująć – Geniusz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   0
   0
 10. Poborca pisze:

  A przejeździł zdaje się znacznie więcej? Żeby chociaż jeździł i coś dla gminy załatwił…

  0
  0
 11. Franek pisze:

  do TWAgent – widzisz miernoto,to jest cytat ze strony internetowej Zespołu (jeszcze) Szkół w Konopiskach:

  ” 28 czerwca 1999r. rozpoczęła się budowa Gimnazjum. W sierpniu 2001 r. zakończył się I etap rozbudowy szkoły. Budynek choć jeszcze niedokończony, już uznawany był za wizytówkę gminy.

  1 września 2001 r. odprawiono mszę świętą w parafialnym kościele, po której ks. Arcybiskup Stanisław Nowak dokonał poświęcenia szkoły. ”

  Wójt Socha wygrał wybory w 2002 roku.
  Jak więc widzisz to twoje kolejne kłamstwo. Nawet nie chce ci się sprawdzić tylko plujesz jadem!
  No cóż, znamy takich co chcieli wygrywać kampanią nienawiści. Przegrali.

  0
  0
 12. Wrażliwy pisze:

  Agencie , kapuściano pusta głowo, słowo Ku*..wa tylko do twoich zachowan kulturalnych pasuje!
  Praktyki stosowane przez ciebie palancie tylko świadczą , że nie potrafisz merytorycznie wypowiedzieć się do poruszanych błędów w sprawowaniu władzy przez twojego mocodawcę, GENIUSZA od spiepszonych inwestycji i marnotrastwa gminnej kasy. Nie ma co sie dziwić,że ten nieudacznik juz tyle zakładów wykończył!!!!!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Panie Gasiorski, wpis uzytkownika wrazliwy jest obrazliwy i narusza regulamin twojego portalu:) wrazliwy, ja pisze tak merytorycznie jak wy. Ja nie mam mocodawcy. Mam tyle kasy ile ty dokonca.zycia nie zarobisz, a wojtem bede JA!!!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Nerwy Wam puszczaja? Musi Wam Pan wiecej placic. Wydoil to ma z czego. Popros o szkodliwe. Istota demokracji jest to ze mozna miec inne zdanie. Polecam wyjazd do Danii, tam nauczcie sie robic demokratyczna czysta kampanie. Paszport nie bedzie potrzebny, jestesmy juz w UE.

   0
   0
 13. Franek pisze:

  TWAgent – twoje wpisy zawsze są obraźliwe i jakoś nie protestujesz? Poza tym nie ma tam nic obraźliwego, to tylko fakty, których ty jak zawsze nie dostrzegasz.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).