Lekkoatletyczny miting dla każdego w Konopiskach!

Na doskonały pomysł wpadli Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach oraz Stowarzyszenie Atelier Sportu. W końcu stadion lekkoatletyczny w Konopiskach zostanie w pełni wykorzystany. Już w sobotę 25 lipca odbędzie się tam lekkoatletyczny miting dla każdego – bieg na 3000 metrów.

Będą osobne kategorie dla kobiet i mężczyzn.

Brawo za pomysł. Oczywiście, wspieramy medialnie takie inicjatywy.

Regulamin zawodów znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).