Łaziec i Wąsosz bez prądu!

Ważna informacja dla Mieszkańców Łaźca i Wąsosza. W poniedziałek 21 sierpnia od godz. 8:00 do 17:00 znaczna część Mieszkańców nie będzie mieć prądu.

Informacja dotyczy numerów od 1 do 57 w Łaźcu i od 2 do 50 w Wąsoszu.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).