Kursowanie komunikacji gminnej w okresie świątecznym

Urząd Gminy Konopiska poinformował o kursowaniu komunikacji gminnej w okresie świątecznym.

Komunikacja będzie będzie funkcjonować następująco:
– 06 i 07 kwietnia 2023 (WIELKI CZWARTEK , WIELKI PIĄTEK) autobusy będą kursowały jak w dni robocze w wakacje i ferie (bez kursów z oznaczeniem S, dodatkowo będą kursowały autobusy z oznaczeniem H).
– 08 kwietnia 2023 (WIELKA SOBOTA) komunikacja prowadzona będzie jak w soboty, z ograniczeniami w godzinach popołudniowo – wieczornych (bez kursów z oznaczeniem n).
– 09 i 10 kwietnia 2023 (NIEDZIELA i PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY) – autobusy będę kursowały jak w niedzielę i święta (bez kursów z oznaczeniem d)
– 11 kwietnia 2023 (wtorek) autobusy będą kursowały jak w dni robocze w wakacje i ferie (bez kursów z oznaczeniem S, dodatkowo będą kursowały autobusy z oznaczeniem H).

Od 12 kwietnia 2023 (środa) autobusy będą kursowały jak w dni robocze szkolne.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).