Kursowanie GTV BUS podczas majówki

Urząd Gminy Konopiska poinformował, że 2 maja 2023 w Gminie Konopiska komunikacja będzie prowadzona zgodnie z wakacyjnym rozkładem jazdy.

Nie będą realizowane kursy z oznaczeniem S, dodatkowo będą realizowane kursy z oznaczeniem H. W dniach 1 i 3 maja komunikacja będzie prowadzona jak w niedziele.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).