Ktoś spala śmieci za cmentarzem w Konopiskach – wideo

Przynajmniej raz w tygodniu za cmentarzem w Konopiskach ktoś spala śmieci – twierdzi nasz czytelnik. Sytuacja powtarza się nagminnie, a sterta do spalenia jest coraz większa.

Może warto zrobić z tym porządek?

Wideo dostępne jest poniżej. W przypadku problemów z odtworzeniem KLIKNIJ TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).