Która firma zapewni gminie Konopiska komunikację autobusową przez najbliższe pięć lat?

Gmina Konopiska opublikowała ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.

Chodzi o transport publiczny autobusowy. Nowa umowa ma być podpisana na okres 5 lat, począwszy od października 2022 roku.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

10 odpowiedzi na “Która firma zapewni gminie Konopiska komunikację autobusową przez najbliższe pięć lat?”

 1. INSPEKTOR pisze:

  GTV niech biznesy robi u siebie , czyli woj Opolskim, tylko lokalni przewoźnicy powinni być brani pod uwagę, gdzie podatki płacą u siebie!!!

  12
  0
  • RR pisze:

   Mam nadzieję, że GTV przestanie oferować swoje “usługi”. Jakie opinie o tej firmie są każdy wie, a jeżdżą tylko te osoby które nie mają wyjścia i uczniowie. Bardzo wiele osób zaczęło jeździć swoimi samochodami lub z kimś i składają się na paliwo.

   13
   0
 2. Obywatel2 pisze:

  Bilety miesięczne po 210 zł ,a na terenie gminy darmowe bilety?To te 210 zł -to koszt od granicy Konopisk do Czestochowy?-A w Częstochowie na wszystkie linie -160 zł miesięcznie!(Tu Obywatel 2 , bo podobno Obywatel to już jest).

  4
  0
 3. Elka pisze:

  Sztuczne mnożenie wariantów różnych linii- wymysł właściciela, drogie bilety, stare busy oraz przesiadki, które są niczym nieuzasadnione. A tu szkoda wysłać autobusu z Cz-wy na Jamki, Hutki, Aleksandrię. Lepiej upchać wszystkich do jednego co jedzie na Aleksandrię( często bus) i jeszcze Lubliniec się zabierze. To nie komunikacja to kabaret.

  11
  0
 4. Anna pisze:

  Wójt zadowolony, interes musi się kręcić. Szukanie nowych dziwnych połączeń to przecież wójt zatwierdza.Ciekawe kiedy skończy się ten cyrk.

  7
  0
 5. robokoops pisze:

  Autobus 33 do Konopisk a GTV po gminie

  2
  1
 6. RR pisze:

  Bardziej zasadne jest przedłużenie linii 33 (na pewno z innym numerem) do Aleksandrii- to byłaby tzw. główna linia. Z resztą w Konopiskach nie ma pętli, a jeśli miałoby jeździć MPK to przegubami, a w rynku nie ma gdzie zawracać.

  7
  0
  • Obywatel pisze:

   Byłoby gdzie zawracać, wystarczyło pomyśleć o mieszkańcach gminy, zamiast kręcić własny interes (wiadomo czyim kolegą jest właściciel tego biznesu).
   Wystarczyło zrobić pętlę i główny przystanek gminny, (Centrum przesiadkowe), zamiast wydawać pozwolenie na wybudowanie Expres Marketu (ten za zakręcie przy Opolskiej), no ale po co, niech skaczą debile przy przystanku w Wygodzie, niech latają z przystanku na przystanek w centrum Konopisk.
   “33” do tego centrum i tyle, a reszta to GTV po gminie.

   1
   3
  • robokoops pisze:

   Albo koło kościoła

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).