Kto zarabiał na “Pokusie”? Jest odpowiedź z gminy!

Sala przyjęć okolicznościowych “Pokusa” działała na terenie OSP Konopiska przez wiele lat. Reklamowała się też na ogrodzeniu należącym do OSP Konopiska. Od 2008 roku dzierżawcą budynku OSP Konopiska jest Gmina Konopiska. Właśnie dostałem informację z gminy, iż nie Urząd Gminy Konopiska nie posiadał żadnej umowy na wydzierżawienie obiektu firmie “Pokusa”. Dodatkowo, na konto gminy od 2008 roku nie wpłynęły żadne środki finansowe z tytułu dzierżawy.

Kto zatem zarabiał na organizowaniu tam przyjęć okolicznościowych?

Poniżej pismo z gminy.

PAWEŁ GĄSIORSKI

pokusa2Kategorie:

56 odpowiedzi na “Kto zarabiał na “Pokusie”? Jest odpowiedź z gminy!”

 1. Jacek Wygwirzek pisze:

  Wykrył Pan kolejną aferę. Jak się z tego wytłumaczy prezes Dyner?

  0
  0
 2. Barnaba pisze:

  dlaczego pismo nie jest podpisane?

  0
  0
 3. Radca pisze:

  Typowe zachowanie wójta!

  0
  0
 4. Anonim pisze:

  Zalaczone pismo napisane na papierze firmowym wójta przybliża nam tylko osąd, kto rządzi gminą. Rozpierducha i burdel na całego, wysyła się pismo bez podpisu! Sam wójt pokazuje jak pracuje urząd gminy ! Potem ma pretensje, ze atakują go i piszą w złym świetle. Ale to co sam robi to tylko niedbalstwo, brak szacunku do ludzi,ponizanie siebie i odbiorcy korespondencji. Nie można przejść obojętnie obok takich zachowań urzednika- wójta gminy, który powinien szanować wybórcow i z szacunkiem podchodzić do urzędu który dano mu ,aby godnie reprezentował naszą gminę!

  0
  0
 5. Kamil pisze:

  Jeżeli to pismo dotarło do Pana Gąsiorskiego w takim stanie – czyli bez żadnego podpisu – to nie jest to odpowiedź urzędu! Papier firmowy to żaden problem i żaden dokument.
  To jest lekceważenie ludzi przez urząd

  0
  0
 6. Bolek pisze:

  może pan PG się wypowie czy pismo było podpisane ??

  0
  0
 7. Górniak Stanisław pisze:

  Zawsze można się wyprzeć, że nic się nie wiedziało.

  0
  0
 8. r pisze:

  Takie pismo otrzymałem dziś z gminy za pośrednictwem Systemu Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej. Z pisma usunięty został tylko mój adres. Podpisu nie było.

  pzdr
  PG

  0
  0
 9. Redaktor pisze:

  Nawet pisma nie potrafią prawidłowo sporządzić do adresata. Gdzie jest nieomylny rzecznik. Czyżby już Zurka przekreślili i grają na swoje?

  0
  0
  • Manuela pisze:

   No pewnie! Już dawno przekreślili .urka i grają na siebie. Po to kazali niedorzecznikowi wejść do tej ekipy, żeby “robił punkty” dla PSL-u. Tyle tylko, że on robi sobie punkty karne.

   0
   0
 10. Izolbu pisze:

  tym powinny sie zajac odpowiednie sluzby!

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Jakie służby masz na myśli?

   0
   0
  • Sucha pisze:

   Panie Gorniak, kolejne bicie piany jak na Hutkach? Co z tamta sprawa w OSP- bo w sadzie nie ma, a prokuratura juz chyba zakonczyla postepowanie? Niech sie Pan nie kompromituje publicznie.

   0
   0
 11. brat pisze:

  SŁUŻBY I.P.N. w Katowicach działają sprawnie pewien pan z GMINY się o tym przekonał polecam panie radny Górniak

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Panie brat co ma IPN do tej sprawy?

   0
   0
  • Papkin pisze:

   Sucha zapytaj se Prokuratora a nie Radnego !
   Uwzięliście się na uczciwego człowieka co pokazuje wasze kombinacje i przekręty. Żadne dowody nie są dla was dobre. Byle szczekać i ujadać. Najlepiej nie na tego co źle robi tylko na tego co to ujawnia. Ot mali ludzie.
   Panie Radny Górniak, dzięki Panu ludzie w gminie wiedzą co się w tym urzędzie wyrabia. Nie odpisuj Pan na szczekania tego niedorzecznika (obojętnie jak się podpisuje). On tylko Pana prowokuje bo nie jest w stanie nic więcej wymyślić. To żałosny człowieczek.
   My już swoje wiemy. To co Redaktor nam tu ujawnia poparte jest zawsze dokumentami, fotografiami. Ale dla tego durnia to za mało. Chcesz wiedzieć co postanowiła Komisja Rewizyjna, do której Wojewoda skierował sprawy? ano …zamiotła pod dywan. A jak chcesz to pytaj prokuratora czemu tak długo. A może przewodniczący rady wie, bo to jego dotyczy też? czemu nie zapytasz swojego kumpla od popijawy?

   0
   0
 12. Potter pisze:

  oj panie PG. nieładnie tak klamac. pisma wysyłane przy użyciu platformy SEKAP wymagają złożenia podpisu elektronicznego. kwalifikowanego bądź profilem zaufany EPUAP

  0
  0
 13. Potter pisze:

  a że pieszczontki nie ma i parafy to nie znaczy że nie podpisane

  0
  0
 14. Izolbu pisze:

  ty potter pisma sie podpisuje

  0
  0
 15. Potter pisze:

  zgodnie ustawa podpis elektroniczny jest rownoznaczny z podpisem recznym

  0
  0
  • Rudy pisze:

   Te przemądrzałek, to pismo nie ma żadnego podpisu. Elektronicznego również. A urzędnik jest tam po to jak d..a od sr…a żeby napisać imię i nazwisko oraz stanowisko osoby która pismo podpisuje. Inaczej jest to zwykły śmieć.

   0
   0
  • Potter pisze:

   rudy, a skad ty wiesz co jest w tym piśmie? konto SEKAP p. PG sprawdzasz? poczytaj sobie ustawę o informatyzacji i sie wypowiadaj. bo słoma z butów ci wystaje i pojęcia nie masz. pan PG widzi kto podpisał dokument. skierował zapytanie do urzędu droga elektroniczna taka droga uzyskał odpowiedź. we wnioskach PG z poprzednich newsów też jakoś parafy nie widać tylko napis PAWEŁ Gąsiorski.

   0
   0
  • Potter pisze:

   i coby nie było – z urzędem wspólnego nic nie mam, przynajmniej nie z tym. ale drażni mnie pisanie bzdur i nieprawdy. ale widac ten portal tak ma. i dyskutowac nie ma sensu. szkoda ze pan redaktor się nie wypowie pod moim komentarzem… ponoć z informatyka jest za pan brat…

   0
   0
 16. Racjonalista pisze:

  Cały PGR – nastawić ludzi przeciwko siebie, dać im noże i patrzeć na rezultaty. Znaleść jednego czy dwóch manipulantów i materiał gotowy. Ehhhh.

  0
  0
 17. Górniak Stanisław pisze:

  Potter czy racjonalista jeden cz..t. myślisz że mamy uwierzyć że wójt z własnego laptopa wysyła pisma. Puknij się w czerep.
  To pismo pisał i wysyłał urzędnik powinno być podpisane a przynajmniej zaparafowane przez wójta. Bo inaczej mam prawo przypuszczać a nawet być pewien że wójt nawet go nie widział.

  0
  0
 18. Matteo pisze:

  podpis elektroniczny na skanie czy ksero JEST WIDOCZNY!
  Tutaj go nie ma.
  A jeśli jest to e-mail to należy NAPISAĆ kto podpisuje pismo. Imię, nazwisko i stanowisko czy tam funkcję.
  Twoje wykręty są śmieszne.

  0
  0
  • Potter pisze:

   skan, ksero?? o czym mówimy?? jaki mail? czy panowie wiedzą jak działa SEKAP, EPUAP?? a do Pana Gorniaka – zarządzenia, sprawozdania do RIO też urzędnik za wójta podpisuje wg Pana?? każdy w urzedzie zna PIN do karty wójta?? )łooooo,hit poprostu. a do Matteo – podpis elektroniczny nie jest widoczny na skanie, wydruku itp. jest możliwy do odczytania w skrzynce odbiorczej SEKAP czy też EPUAP, zależy z jakiej platformy ktoś do nas coś napisze. proponuję z wujkiem Google się zaprzyjaźnić.

   0
   0
  • Niewiadow pisze:

   Potter napisze tak. Gdyby ten tropiciel sensacji miał zrobić booking online lub self checking w hotelu to by się rozpłakał z bezradności. Ja teraz rozumiem 133 komentarze jak wójt płacił karta w Gminie. Oni tego nie pojmują. To dla nich czarna magia.

   0
   0
 19. brat pisze:

  Oj RADNY BEZRADNY GÓRNIAK MOZE PAN PUKNIE SIE W CZEREP A NIE KOMUS KARZE I ZAJMNIE SIE LOBOWANIEM ZA WNIOSKAMI DO BUDZETU NA ROK 2017. KTORE PAN ZLOZYL MAM NADZIEJE DLA REKSZOWIC BO SLIZGANIE SIE PO PLECACH WOJTA ZE ON TO ZALATWI TO NIE LADNIE. NAWET NA AKADEMIE DO SZKOLY NIE PRZYBYL PAN NAPEWNO PAN TROPIL PRZEKRETY W GMINIE MOZE TLUMACZAC SIE POWIE ZE BYL PAN CHORY. PRACOWAC RADNY PRACOWAC DLA DOBRA SWOICH WYBORCOW.

  0
  0
 20. Rudy pisze:

  brat znowu po “przyjęciu”… No, sobota!

  0
  0
  • brat pisze:

   Oj jak rudy nie masz argumentów to oskarżasz kogos o pijaństwo ja pisze o tym co robi p Gorniak jako radny a nic nie robi dla dobra Rekszowic jako radny bezradny zaraz usłysze ze on jest radnym całej gminy smiechu warte

   0
   0
 21. Zafira pisze:

  Panie Górniak do roboty bo czas ucieka przez paluchy. Bijesz Pan pianę a efektu zero. Śmiano się tutaj z radnej Buli tylko w przeciwieństwie do Pana to do niej można iść z inicjatywą a do Pana nie.

  0
  0
 22. Reaktor pisze:

  Przejdź po sklepach w Rekszowicach i posłuchasz jak nap…. ją na wójta ! Panie Gorniak, mieszkańcy doceniają Pana pracę i chcieliby zobaczyć i wiedziec za co biorą kasę pozostali radni , obecni i zaangażowani tylko podczas głosowania!

  0
  0
 23. Red pisze:

  Pismo i brak podpisu swoją drogą, a co w sprawie prezesa Dynera?

  0
  0
 24. z hutek pisze:

  Ooo zmiana tematu. Hehe… Radny Gorniak lezy na deskach, piana sie skonczyla argumentow brak. W sprawie z Hutek Wam nie wyszlo. Prokurator jakos nie reaguje wiec wszystko bylo zgodnie z prawem. Redaktorek schowal sie teraz pod miotle bo mu wstyd. Nawet nie napisze jak sie sprawa skonczyla.

  0
  0
 25. Z Hutek-3 pisze:

  Ta sprawa szybko nie skończy się, za remizę w Hutkach beknie ! Po żyjemy, zobaczmy!

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Nie rozumiem dlaczego blokuje się przeprowadzenie kontroli przez Komisję Rewizyjną (przepraszam ,przez jednego z jej członków) o czym pisałem pod art.: Posiedzenia Komisji Rady Gminy. Gdyby była przeprowadzona właściwa kontrola wtedy wyjaśniły by się sprawy OSP Hutki i OSP konopiska i skończyły by się dywagacje, komu więc zależy na utrzymywaniu niepewności i podsycaniu tematów, lub odsunięcie ich wyjaśnienia w czasie?

   0
   0
 26. z hutek pisze:

  Panie radny, niech sie Pan naprawde nie kompromituje. Sprawe z Hutek badala prokuratura i jak widac po efektach nie znalazla tam nic niezgodnego z prawem. Co Pan chce badac za przeproszeniem.? Ma Pan wieksze zdolnosci niz sledczy? Chce Pan powiedziec ze prokurator przeprowadzil niewlasciwa kontrole?

  0
  0
  • Paulina Skowrońska pisze:

   Nie, panie…z hutek. To, że Prokuratura nie wszczęła śledztwa (jeśli jest tak jak piszecie, bo ja nie wiem) to wcale nie oznacza, że nie miały miejsca nieprawidłowości. Może po prostu dla Prokuratora to “za mały kaliber”. Powinna to zbadać Komisja Rewizyjna, Regionalna Izba Obrachunkowa czy Wojewoda (nie wiem jakie kompetencje). A fakty miały miejsce, Wszyscy to widzieli. Arogancja Pana Edwarda B. w tym temacie jest skandaliczna. My jako wyborcy z pewnością to zapamiętamy.

   0
   0
 27. z hutek pisze:

  Tak naprawde wspolczuje Panu. Pana koledzy nie podaja nazwisk( tak jak jeden Pana kolega z rady od kilku kadencji), pisza z ukrycia, a Pan tworzy czarny PR i po wyborach bedzie klapa. Oni beda grzac stolki (dunski szybko znalazl ciepla posadke), a Panu pozostanie tylko pisanie na blogu. Niech Pan poczyta badania, polski wyborca nie lubi pieniaczy i czarnego PR. Walesa przegral z Kwasniewskim bo mu chcial noge podac. Szkoda ze Pan sie na to godzi.

  0
  0
  • Janusz pisze:

   Twoje wywody mogą tylko takim jak Ty zaszkodzić. Jeszcze nikt za pisanie prawdy nie został potepiony, jedynie niszczony przez takie hieny podobne do ciebie! Najlepiej wszystko zamieść pod dywan i dalej hulaj , piekła nie ma! W

   0
   0
 28. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek, co się tak martwisz o mnie? A skoro prokurator nic nie wykrył, to dlaczego utrudnia się przeprowadzenie kontroli zgodnie z planem zatwierdzonym przez Radę. A co do tego co lubią wyborcy to zobaczymy w dniu wyborów. Opinią Stefana, Racjonalisty,brata, z hutek, Niewiadowa, nie warto się przejmować możesz pisać do woli nawet pod innymi nickami. Choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość fakty pozostaną faktami. Poza tym funkcja radnego nie jest przypisana na stałe. Radnym się bywa, człowiekiem się jest.

  0
  0
 29. Patrycjusz pisze:

  szkoda tylko, że cierpi na tym gmina i mieszkańcy.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Juz nie przesadzaj patrycjusz. Jakos juz wytrzymamy z radnym Gorniakiem do wyborow. Z kaczynskim zyjemy to tutaj tez damy rade:)

   0
   0
 30. Górniak Stanisław pisze:

  Cierpiętniku z hutek, i wielu innych wcieleniach, za co tak bardzo mnie nie znosisz? Chyba za prawdę którą tu ujawniam,popartą dokumentami którym nie potrafisz zaprzeczyć, zgodnie z powiedzeniem > prawda w oczy kole<. Przez takich którzy przymykają oczy na nadużycia władzy (podobnych do Ciebie) mamy w Polsce tak jak mamy.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Panie radny napisal Pan ze ujawnia tutaj prawde poparta dokumentami. To kto w koncu pisze tego (nie)zaleznego bloga, skoro to Pan dostarcza dokumenty? Jak to mowia wyszlo szydlo z worka.

   0
   0
 31. z hutek pisze:

  Panie radny, nie jest tak ze pana nie znosze bo na oczy Pana nie widzialem. Nie lubie po prostu pozerstwa i robienia szumu. Poza tym pamietam z jakiego komitetu Pan startowal i do czyjej bramki Pan gra (jest Pan opozycja totalna). Jakby Pan nie zauwazyl moj wpis mial na koncu usmiechnieta buzke. Bez Pana w radzie byloby nudno. Panie Stanislawie, wiecej poczucia humoru:)

  0
  0
 32. Patrycjusz pisze:

  ja tam z Panem Górniakiem spoko mogę wytrzymać jeszcze nie jedną kadencję, za to z Żurkiem nie! a tu jeszcze ponad 700 dni! Rozpieprzą wszystko, zniszczą opinię gminy. Byle się nahapać. Stawiają na straże, bo to duży elektorat. Ale strażacy też potrafią myśleć. Poprzednik jak nastał od razu kupił trzy auta dla straży. Co prawda używane, ale jeżdżą do dzisiaj. Jakoś tego szczekające tu pieski nie chcą pamiętać. Jak i o wielu innych rzeczach zrobionych przez poprzedników. Ot, zwykli podlizywacze.

  0
  0
 33. Belzebub pisze:

  oj, zabolało! wku…ł się z hutek! Naczelna szczekaczka pana wójta się zdenerwował?! No, tak jak ci napisał Pan Radny:”człowiekiem się jest (albo nie) a radnym (wójtem itp) się bywa.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehehe…tak sie zdenerwowalem, ze az sobie przeczytalem wyrok sadu w Gliwicach, zeby przypombiec sobie jak to niektorzy byli wojtem. No i promocja gminy darmowa na cala Polske.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).