“Książka za książkę” – akcja biblioteki w Konopiskach

W sobotę, 20 czerwca Gminna Biblioteka Publiczna w Konopiskach organizuje akcję “Książka za książkę”. Jak poinformowali organizatorzy, celem wydarzenia jest promowanie czytelnictwa, wymiana książek pomiędzy mieszkańcami oraz nadanie drugiego życia przeczytanym już publikacjom. To doskonała okazja, aby wzbogacić swoją domową biblioteczkę o nowe tytuły i podzielić się książkami, które mogą zainteresować innych czytelników.

Zasady udziału są proste – wystarczy przynieść książki w dobrym stanie i wymienić je na inne dostępne podczas akcji. Zachęcamy do udziału wszystkich miłośników literatury, niezależnie od wieku.

Książkami można wymienić się “Pod tarasem budynku GCKiS przy Zalewie Pająk” w godz. 15:00 – 18:00.



Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).