Krzysztof Smela nowym starostą częstochowskim

Krzysztof Smela został nowym starostą częstochowskim. Smela na tym stanowisku zastąpił Andrzeja Kwapisza, który z przyczyn zdrowotnych z dniem 5 lutego zrezygnował ze stanowiska starosty. Zastępcą Smeli został dotychczasowy wicestarosta – Henryk Kasiura.

W dzisiejszej sesji uczestniczył Wójt Jerzy Żurek wraz ze swoim przyjacielem Januszem Jończykiem oraz radnym Andrzejem Janikiem.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Krzysztof Smela nowym starostą częstochowskim”

  1. Andrzej Szymanek pisze:

    Dobra wiadomość dla wszystkich działaczy LZS (wiadomo że wybrany Nowy starosta to wieloletni przewodniczący LZS-ów w Częstochowie).
    Serdeczne gratulacje wyboru Panie Starosto !!!!!

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).