Kryteria naboru do klas pierwszych szkół podstawowych

Radni podjęli uchwałę w sprawie określenia kryteriów naboru do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Konopiska do postępowania rekrutacyjnego dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły, oraz określenie dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

Zobaczcie, za co możecie otrzymać punkty, dzięki którym wzrasta szansa na dostanie się waszych dzieci do szkół w gminie Konopiska.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

4 odpowiedzi na “Kryteria naboru do klas pierwszych szkół podstawowych”

 1. TW Agent pisze:

  No drużyno Pana ciemności, zapisujcie się:) może nauczycie się jak prowadzić brudna kampanie wyborcza żeby ludziom we wsi nie smierdzialo na kilometry:)

  0
  0
 2. Z ludu pisze:

  Agencie od okien z Rekszowic,czas rozpocząć edukację! Po twoich wpisach można wnioskować ,że dyplom z uczelni został kupiony za czapke śliwek! Błazen nigdy nie będzie normalnym człowiekiem tylko pa -jac-kiem!!!!

  0
  0
 3. b.b. pisze:

  czas na pampersy

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).