Kotka szuka domu

Dziś ok. 7-miesięczna kotka przybłąkała się do gabinetu weterynaryjnego – Cztery Łapy w Kopalni. Jako że weterynarz nie może jej zapewnić na długo schronienia, poszukuje dla niej przyjaznego domu, oferując przy tym darmową sterylizację i worek karmy.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt pod nr telefonu 600922176, ewentualnie osobiście w gabinecie Cztery Łapy w Kopalni przy ul. Brzozowej 40A.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).