Koszykówka na trzecioligowym poziomie w Konopiskach

W czwartek, 20 stycznia, w gminnej hali sportowej w Konopiskach odbędzie się mecz 3. ligi koszykówki pomiędzy GCKiS AZS Basket Konopiska a LZS Aldom Turawa.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:00.

Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).