Kopalnia ma chodnik za 600 tys. zł

Kilka tygodni temu został oddany do użytku chodnik w Kopalni. Chodnik został wykonany na długości około 550m z kostki brukowej betonowej, wraz z kanalizacją deszczową. Koszt to jedyne 590 802,83 zł.

Poniżej kilka zdjęć tej inwestycji.

PAWEŁ GĄSIORSKI

yb8a8284 yb8a8287
yb8a8291
yb8a8292 yb8a8293 yb8a8295 yb8a8298Kategorie:

27 odpowiedzi na “Kopalnia ma chodnik za 600 tys. zł”

 1. ObcyNieznajomy pisze:

  dobra robota, pan Żurek to jednak skarb dla tej gminy!

  0
  0
  • Bywalec pisze:

   To zabierz sobie go, a przekonasz się , że to człowiek nie potrafiący nic dobrego zrobić. Jak ,, za coś bierze się to musi spiepszyc,, Przykładów jest wiele!

   0
   0
 2. Łukasz pisze:

  Dlaczego chodnik a nie ścieżka pieszo-rowerowa?

  0
  0
  • Łukasz pisze:

   Dlaczego nikt nie odpowie na to pytanie, bo wg. mnie miejsca było na ścieżkę szer. 2,5m

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Było, u ludzi pod płotem? Fajnie by było żeby wszędzie były ścieżki rowerowe. Ale tak się nie zawsze da. Ogarnijcie się. Niech wam współpracownik z Marszałkowskiego wytłumaczy!

   0
   0
 3. Izolbu pisze:

  1200k za metr?

  0
  0
  • Rajca pisze:

   Taki drogi , 1200 zł/ m2!!! Pewnie ten chodnik wykonany jest z kamieni szlachetnych. Oto cały wójt , z gadania jeszcze nikt nic dobrego nie zrobił!

   0
   0
  • Nauczyciel matematyki pisze:

   Oo proszę można się tutaj ciekawych rzeczy dowiedzieć :) Od kiedy metr bieżący chodnika przekłada się na jeden metr kwadratowy? O ile mnie oczy nie mylą chodnik jest znacznie szerszy. Zamiast siedzieć i szukać sensacji w ”internetach” polecam zajrzeć do elementarza z matematyki szkół podstawowych w klasach 1-3. Serdecznie pozdrawiam :)

   0
   0
 4. Zdziwiony pisze:

  Jeśli około 500 m chodnika kosztuje 600 tys. złotych, to pewnie hala w Aleksandii musiałaby kosztować 20 milionów złotych! Takiego mamy gospodarza gminy, szkoda słów!!!

  0
  0
 5. Z Rekszowic pisze:

  Pan radny Górniak to potrafił w Rekszowicach wybudować chodnik szeroki, pieszo – rowerowy. Wójt Żurek znów odstawił partactwo ! Za 500 M2 hodnika taka kase wydać ! Gmina z torbami pójdzie.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Radni wg Pana Górniaka nie są od robienia takich rzeczy, oni tylko głosują. Samo przez się rozumie że nic nie zrobił w tym temacie:)

   0
   0
 6. Mieszkaniec pisze:

  Co nie zmienia faktu że dla dzieci w Kopalni zrobił bardzo dużo i za to mu bardzo dziękujemy.

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Mieszkaniec, dla pieszych bo po chodniku jest zakaz jazdy na rowerze, więc będą śmigać po jezdni przy tak dużym ruchu bez możliwości zjazdu na pobocze. Znów nie pomyślano, nie przewidziano.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Panie Górniak, rusz duże i zobacz że do płotu jest pół metra. Mieli drogę zawęzić? Zacznij myśleć samodzielnie a nie tak jak powie Ci poprzedni wójt;)

   0
   0
 7. Brygida pisze:

  Jakiś “pijany” ten chodnik…i ktoś to odebrał?!

  0
  0
 8. Soltys pisze:

  Żurek odbierał,inaczej wykonawca kasy by nie otrzymał!

  0
  0
 9. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek ty jak zwykle mieszasz lub udajesz że nie wiesz, bo już dawno tu pisałem że gdyby nie moja interwencja to chodnik w Rększowicach nie był by realizowany od ronda do Nierady tylko od Łaźca do ronda bo tak zakładał projekt. Co do tematu radnych to poczytaj ustawę o sam. gm. Rada jest organem stanowiącym i kontrolnym. Co ty zrozumiałeś to twoja sprawa.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   No to Pana interwencja nie mogła nic dać. Sam Pan mówił że to nie Pan jest wójtem. Mniejsza z tym. Jechałem tamtędy dzisiaj i nie.ma.miejsca na szerszy chodnik. Wy tylko pluc potraficie:/

   0
   0
 10. Górniak Stanisław pisze:

  cz hutek, czytaj ze zrozumieniem. W Rększowicach nie potrzebujemy szerszego chodnika.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   A na Kopalni potrzebują? Ja jechałem na Cisie przez Kopalnie i chyba ludziom na płocie mieli zrobić chodnik:/ żenada. Idźcie lepiej pomodlić się o rozum :)

   0
   0
 11. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek Nie radź innym tylko sam na kolana do modlitwy, ja na Ciśie nie jeżdżę, ale z zdjęć widać że miejsca jest więcej jak pół metra co pozwoliło by na wykonanie ścieżki pieszo-rowerowej. Ta inwestycja jest na dziesiątki lat. Zrobiono bubel i tyle. Pisałeś kilka postów wyżej że było by pod płotem u ludzi. I co to przeszkadzało? Partactwo!!!!

  0
  0
 12. Kamil pisze:

  Ani Pan Górniak, ani ja, nie jesteśmy od budowania dróg. Wójt albo ma odpowiednie służby albo płaci za zlecenie takich spraw. Jeśli ścieżki rowerowej nie dało się “wcisnąć” to trzeba było podzielić chodnik i odpowiednio go oznakować, że służy i pieszym i rowerzystom. Chodzi przecież o bezpieczeństwo dzieci idących / jadących na rowerze do szkoły. Po to był ten chodnik potrzebny.
  A z tym oszołomem z hutek niby niechże Pan nie podejmuje dyskusji, bo szkoda czasu i zdrowia. Niech się wyżywa wypisując swoje głupoty. On ma jakieś zboczenie na punkcie poprzedniej władzy i wszyscy wiemy kto i dlaczego. Jak się tu wyżyje to może mniej szkody gdzie indziej zrobi.

  0
  0
 13. z gminu pisze:

  Kamil wychodzi na to , że zarówno ten z hutek i widzu to ten sam rozbójnik internetowy. Ktoś musi być wielkie chamidło, obrażając Panią Radna Bulę. Takich ludzi powinno się usuwać z forum. Zero kultury osobistej i poczucia dobrych zasad życia społecznego. Wyszło szydło z wójtowego worka .

  0
  0
  • Kamil pisze:

   och! on obraża nie tylko radną Bulę. A Pana Górniaka to nie? a poprzedniego wójta? nie musi Go lubić, może mieć inne zdanie, ale on ciągle najeżdża i pluje jadem nienawiści. A założę się, że uważa się za wiernego katolika! I oczywiście pisze pod innymi nickami nie tylko “z hutek”. Ot, takie ograniczone prymitywne zero. Niech sobie pisze. Na tą przypadłość nie ma lekarstwa, a ukatrupić zero a odpowiadać jak za porządnego człowieka, nie warto.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   To Pan Górniak obraża mnie. Poczytaj sobie. Ale nie mam mu za złe. Każdy ma tyle kultury ile wyniósł z domu więc to już jego problem. Grozisz mi Kamil? Śmiało..skończysz w Gliwicach, może nie pierwszy raz.

   0
   0
 14. neron pisze:

  Prosze spojrzec na chodnik ktory kilka lat temu zostal wykonany przy ulicy Opolskiej zostal o wiele gorzej wykonany i tez NIE POSIADA SCIEZKI ROWEROWEJ . Ludzie musza sie poruszac na rowerach droga dla pojazdow mechanicznych w tym tiry. Koszty wykonania tego chodnika zostaly ukryte.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Jako mieszkaniec mogę napisać że każda inwestycja w tamtych latach była po lebkach. Hala w Konopiskach ma z 4 lata a już miała generalny remont elewacji. Wpompowal miliony a nikt nie dopilnować żeby z dobrych materiałów wybudowali

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).