Konsultacje w sprawie OZE

Zakończyły się wizytacje budynków osób, które są zainteresowane modernizacją publicznych i indywidualnych źródeł ciepła połączona z montażem odnawialnych źródeł energii. Teraz przedstawiciele Energia OZE Sp. z o.o. – spółki, która na zlecenie gminy przygotowuje napisanie projektu, zapraszają wszystkich Mieszkańców gminy na konsultacje indywidualne.

Harmonogram takich spotkań dostępny jest poniżej.

Konsultacje odbędą się w Gminnej Hali Sportowej przy ul. Sportowej 7A w Konopiskach (sala bufetowa) w dniach:
1 czerwca (czwartek) godz. 16:00-18:00 (głównie mieszkańcy sołectw: Aleksandria Pierwsza, Aleksandria Druga, Kopalnia, Walaszczyki)
2 czerwca (piątek) godz. 16:00-18:00(głównie mieszkańcy sołectw: Konopiska, Korzonek, Jamki, Wygoda)
5 czerwca (poniedziałek) godz. 16:00-18:00 (głównie mieszkańcy sołectw: Rększowice, Hutki, Wąsosz, Łaziec)

W trakcie konsultacji będzie można zapoznać się z przygotowaną dla budynku koncepcją techniczną (uproszczonym audytem), która zawiera analizę energetyczną i szacunkowy koszt Instalacji a także zgłosić uwagi i dokonać ewentualnych drobnych korekt w opracowanej koncepcji.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).