Konsultacje społeczne dotyczące projektu Strategii Rozwoju Gminy Konopiska na lata 2024-2030

Do 8 grudnia potrwają konsultacje społeczne w sprawie opracowania projektu Strategii Rozwoju Gminy Konopiska na lata 2024-2030.

Ewentualne opinie, uwagi, propozycje zmian zapisów wraz z uzasadnieniem można zgłaszać na załączonym Formularzu w terminie od 3 listopada 2023 r. do 8 grudnia 2023 r. (termin ustalony na min. 35 dni) lub podczas spotkania konsultacyjnego online za pomocą dostępnych narzędzi informatycznych.

Formularz zgłoszenia opinii/ uwagi/ propozycji należy:

 1. przesłać na adres: Urząd Gminy Konopiska, ul. Lipowa 5, 42-274 Konopiska
  (o terminowości decyduje data wpływu Formularza do Urzędu),
 2. lub złożyć osobiście w tut. Urzędzie,
 3. albo przesłać zeskanowany dokument za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: sekretariat@konopiska.pl

Spotkanie konsultacyjne w sprawie Strategii Rozwoju Gminy Konopiska na lata 2024-2030 odbędzie się w formule spotkania online w dniu 30 listopada 2023 r. o godz. 15:00. Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się do dnia 28 listopada 2023 roku klikając w poniższy link: https://forms.office.com/e/3QZM39Hi1R. Na podanego podczas rejestracji maila zostanie Państwu przesłany właściwy link do spotkania konsultacyjnego.

Z projektem można zapoznać się TUTAJ.Kategorie:

2 odpowiedzi na “Konsultacje społeczne dotyczące projektu Strategii Rozwoju Gminy Konopiska na lata 2024-2030”

 1. witek pisze:

  Takie wszystko wykształcone -to nie mogli sami opracować tej strategii, tylko zlecili Wielkopolskiej Akademii Nauk i Rozwoju Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa oraz Krajowemu Instytucie Jakości. Ile to nas kosztowało?

  3
  0
  • Obywatel pisze:

   “Lody” kręci się na zewnętrznych zleceniach, przewodniczący wie jak to się robi, więc… Co się dziwisz.

   3
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).