Konopiska znalazły się w rozporządzeniu Rady Ministrów ws. powodziówek

Panie redaktorze jak to jest z tymi promesami? Pan Żurek mówił że to on załatwił pieniądze ulicę Źródlaną” – cóż ja mogę odpisać. Żurek odebrał promesę, bo jego poprzednik Wójt Jerzy Socha o nią się postarał. W ostatnim czasie do zalania dróg dochodziło w 2011 i 2013 roku. Pierwsze wnioski Wójt Socha przesłał do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w 2011 roku. Do tego, w 2013 roku Konopiska jako jedna z 18. gmin w Polsce znalazła się w specjalnym rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie wykazu gmin poszkodowanych w wyniku wystąpienia powodzi w czerwcu lub w lipcu 2013 r., w których stosowane są szczególne rozwiązania związane z usuwaniem skutków tych powodzi.

Dzięki temu, gmina ma zapewnione środki na wszystkie drogi, zgłoszone w tym czasie do Ministerstwa. Zresztą, nie przypominam sobie, że za jego czasów w Konopiskach była powódź, więc Żurek z pieniędzmi na drogi z tzw. powodziówek nie ma nic wspólnego.

Dość manipulowania faktami przez zwolenników obecnego Wójta.

Poniżej znajdziecie rozporządzenie w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

8 odpowiedzi na “Konopiska znalazły się w rozporządzeniu Rady Ministrów ws. powodziówek”

 1. Jodła pisze:

  Sraty pierdaty to Wójt ŻUREK załatwił kase.

  5
  11
 2. Stachu pisze:

  Nie no bez bylem wojta to gmina chyba by nie istniala, tylko szkoda ze dlugi takie zostawil. Ale co tam niejego dlugi…..

  4
  8
  • Marabut pisze:

   Stachu, dopiero Żurek zostawi długi! i na dodatek nic nie zrobi! Poprzednik tylko dopożyczał do pieniędzy z Unii, do tych 100 milionów i inwestował! A ten się obijał trzy lata!a teraz udaje, że pracuje. Cwaniaczek.

   6
   3
 3. Paweł Nowak pisze:

  i właśnie prysł mit załatwienia pieniędzy na drogi przez żurka

  9
  7
 4. jan pisze:

  Mimo wpisania na listę to zasługa Zurka ze otrzymujemy te pieniądze bo inne gminy są wpisane i nie dostają albo są dalej w kolejce oj brat by nie dostał albo na szarym koncu bo PiS NE DAJE FORSY DLA TW

  7
  8
 5. Jodła pisze:

  jan masz rację brat zaczyna się podlizywać aby do koryta się dostać.A w taki sposób wyborów nie wygra

  6
  10
 6. Mieszkaniec pisze:

  Jak Socha będzie kandydował w Wyborach to tak nie będę na niego głosował bo straciłem do niego zaufanie.

  10
  9
 7. Piotr pisze:

  Sfora kundli od nieudacznika próbuje wybielić niedołężność i brak jakiejkolwiek wizji nieudacznika. On nie potrafił przez 4 lata żadnych nowych środków finansowych załatwić,tylko korzysta z tego co zostawił wójt Socha. Jedynie co mu wyszło to skasował do siebie 200 tys. złotych! Stracone 4 lata rządów nieudacznika!

  14
  7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).