Konopiska: “Mamo, co tak tu śmierdzi?”

Na prośbę mieszkańców poruszam temat “nieczystości” pozostawianych przez samochody zbierające odpady z domostw gminy Konopiska. Praktycznie nie ma miesiąca, by popularne śmieciarki nie pozostawiały po sobie dużych plam na jezdni po bio odpadach, które niemiłosiernie śmierdzą – alarmują mieszkańcy Konopisk.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że “plamy na jezdni” bardzo często pozostawiane są przed domami. “Nie da się wyjść na powietrze, bo człowiekowi od razu robi się niedobrze” – taka informacja wpłynęła na skrzynkę redakcyjną.

Sprawa już była zgłaszana do organów gminy, ale nikt nie podjął tematu.

Na dowód “smrodu”, mieszkanka przesłała mi zdjęcie jezdni przed domem, które zrobiła trzy godziny po tym, jak odebrali bio odpady od sąsiadów.

Może warto coś z tym zrobić?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Konopiska: “Mamo, co tak tu śmierdzi?””

 1. Mieszkanka pisze:

  Brak słów smród bezkarność i bezradność włodarzy im nie śmierdzi a innym co tam

  10
  0
 2. Obywatel K pisze:

  Nie tylko w Konopiskach tak jest! W Częstochowie jest tak samo! Na dodatek nie wysypują do końca śmieci z pojemnika, bo te podgniłe pozostają przylepione, a na umycie pojemnika trzeba się zapisać ! Raz w roku! A te akurat pojemniki powinny być WYMIENIANE a nie opróżniane i myte!!!!

  5
  0
 3. Mieszkaniec K pisze:

  Trzeba to potraktować jako “sporadyczne” przypadki. Bardziej martwiłbym się tym, co zaczęliśmy wdychać chłodnymi wieczorami. Ale… Taka rzeczywistość… Taki nie rząd… Idą wybory. Czas na zmiany. Wszędzie. Tylko… Trzeba głosować i mądrze wybierać. Pozdrawiam.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).