Konopiska Cup – rocznik 2005

Na inaugurację cyklu turniejów halowych pod wspóną nazwą Konopiska Cup zaprezentował się rocznik 2005.

Galeria wszystkich uczestników : http://gminakonopiska.pl/galerie/konopiska-cup-2015-rocznik-2005/

Galeria Orła : http://gminakonopiska.pl/galerie/konopiska-cup-2015-orzel-konopiska/

Wśród zgłoszonych drużyn znalazły się :

 

Zwycięstwo w turnieju odnieśli goście z Dąbrowy Górniczej. Orzeł Konopiska zajął drugie miejsce. Gratulujemy !Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).