Konopiska będą mieć 2,3 mln zł deficytu w 2017 roku!

Gmina Konopiska w 2017 roku będzie mieć deficyt w wysokości 2 305 671 zł. Deficyt ten zostanie pokryty kredytami i pożyczkami! Pozytywną opinię w tej sprawie wydała Regionalna Izba Obrachunkowa w Katowicach.

Poniżej uchwała w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI


BIP UG Konopiska

 Kategorie:

37 odpowiedzi na “Konopiska będą mieć 2,3 mln zł deficytu w 2017 roku!”

 1. Kasa pisze:

  Wójt Żurek rozpoczyna festiwal zadłużania gminy na grube miliony.
  Spłacił dług w wysokości tylko 1 złotego i zaczyna się demontaż kasy na grube miliony!!!!! Za co się zabierze,to zaraz spiepszy!!!

  0
  0
 2. z hutek pisze:

  Bzdury i oszczerstwa. To już bezczelność. Nawet radny Górniak w jednym z wątków przyznał, że gmina po poprzedniej władzy odziedziczyla 16 mln długu, spłacila w 2016 prawie 3 mln.” Bracie ” wzywam Cie abyś zaczął logicznie myśleć i działać. Twoje działania nadają się do zgłoszenia jako działanie na szkodę gminy, biorąc pod uwagę ciepła urzędnicza posadzkę jaka piastujesz. Namiary do redaktora dostałeś od Pani U.?

  0
  0
 3. Izolbu pisze:

  to nie wina poprzednika? z hutek?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Wina. Tak zadluzyl gminę że samych odsetek jest prawie 600000 rocznie! Redaktor nawet napisał.

   0
   0
 4. z hutek pisze:

  A tak w ogóle to jesteśmy Panami ! Ludzkimi Panami !

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehehehe… Podszywajac się pod moją osobę i bawiąc w Kaczyńskiego nic nie zdziałacie. To że poprzednia władza była Panami a ludzi uważała za dostarczycieli podatków mieszkańcy już wiedzą, w wyborach pokazali!:)

   0
   0
 5. Z gminy pisze:

  To ten ogromny dług co jest to skąd się wziol, z nieba spadł. Dobrze Ze Sbek pieniędzy nie marnowal. Śmiać mi się chce z was…

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Mnie z was chce się śmiać! Dochodząc do takiego zadłużenia, logicznym jest ze trzeba postępować teraz ostrożnie. Nawet poprzednik przez 2 ostatnie lata już niewiele robił! Śmieszni jesteście. Cała gmina przed wyborami wiedziała jak jesteśmy zadłużeni!

   0
   0
 6. Z gminy pisze:

  Obecny wójt dalej gminę zadluza! Było 16 milionów i po 2 latach dalej jest 16 milionów ! Spłacił dług w wysokości 1 złoty!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Brednie, brednie i propaganda! Na nowe inwestycje brał nowy kredyt. Zresztą wasz redaktorek pisal. W Bip wyraźnie widać że żurek spłacil w 2016 3 mln. Jak tak patrzysz i liczysz to wychodzi na to że poprzednik tylko bezmyślnie brał kredyty i nic nie spłacil! Propagandę i bzdury piszecie.

   0
   0
 7. Z gminy pisze:

  Wójt spłacił 1 złotówkę! Z hutek ty cały czas kręcisz!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ja myślę, a nie siedzę z głową w dupie u byłego agenta. Wy nawet liczyć nie potraficie. BIP pokazuje, 3 splacone miliony.

   0
   0
  • Ade pisze:

   A jednak prawda – splacono tylko 1 polski złoty! Wójt propagandzista i dalej ciągnie gminę w dół , następne miliony kredytu.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Brednie i kłamstwa. Splacone 3 mln w 2016. Za to to was gmina powinna oskarżył za oszczerstwa, a jak to pisze jakiś radny popierającym Prlowskiego towarzyszą to skandal.

   0
   0
 8. Adi pisze:

  Z hutek ci ludzie niezrozumieja tego, oni tylko mydla oczy pisząc ciągle to samo. Tylko nicki się zmieniają słabe to ale co Spodziewać się po zebraniach w ksero.

  0
  0
 9. Z gminy pisze:

  Wójt to tylko zadluza gminę na duże miliony teraz deficyt już na ponad 2 miliony. Aty hatka to tylko na tym forum wszystko kłamiesz.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   2×2 to 4. Kurs matematyki u mnie, jak dla was 35 za godzinę. Jak macie teczkę w IPN albo legitymację PZPR 15 procent rabatu- korzystacie, liczba miejsc ograniczona.

   0
   0
  • Janusz pisze:

   Do takiego zaprzanca z hutek to nawet osła strach dać. W głowie pustki a w butach słoma.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Osła powiadasz!? No to nie przysylajcie waszego Pana a sami przyjdzie. On się nachapal to zapłaci!

   0
   0
 10. z hutek pisze:

  Po 12 grubych latach brakuje władzy. Ale potrafili się odnaleźć. Jestem bardzo ciekawy jak poznajdywali ciepłe posadzki od razu po wyborach? Mieszkańcy chodzą, szukają pracy, urzędnicy w gminie przez te 12 lat zarabiali grosze, stażysci praktycznie nie zostawali na stałe, a tu po przegranych wyborach proszę, od razu: Marszałkowski, starostwo. I to nie wybrani przez ludzi a zatrudnieni. Bliska przyjaciółka z Blachowni która naszemu nadwornemu burmistrzowi poleciła skrybę propagandziste też wygrzewa pupę. W Polsce wszystkie urzędy to jedna wielka sitwa i kółko adoracji.

  0
  0
 11. Z gminy pisze:

  Dyner też zagrzewa ławę w starostę. Zecznik też były policjant na państwa emeryturze pieniądze liczy z gminy! A młodzi muszą do miasta gonić ! Wójt tez emery t i kasę ho,no no duzom kasy bierze! Pogonic do łopaty.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Nie myl ludzi wybranych w wyborach z urzędnikami. Pan Górniak emeryt, wiceprzewodniczący biznesmen i tak chcesz się bawić?

   0
   0
 12. Pan pisze:

  A mnie ciekawi dlaczego jeszcze nie ma ogłoszeń na zabawę karnawałową w Hutkach. Miódmalina nie organizuje? Co się stało?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Agenci z PRL, przestali tam chadzać po wyborach z przyjaciółmi i przestało się im chyba opłacać.!

   0
   0
 13. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek Nie przypisuj mnie nie moich wypowiedzi.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Pan tak pisał, ma Pan skleroze? Sam Pan wspominał że do BIP sięgnąłem. Niech pan jako radny nie manipuluje ludźmi. Niech pan raczy poinformować mieszkańców czy rada w tej kadencji podniosła Wójtowi pensje? Prawda tak trudno Panu przychodzi żeby ją napisać?

   0
   0
 14. Górniak Stanisław pisze:

  Tak Rada uchwaliła zaproponowaną kwotę, tylko że w radzie jest 15 radnych.
  Ja odpowiadałem na Twój wpis z godz. 14,11

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ale.ma Pan problem napisać prawdę!!!! Pytałem się czy pensja wójta Zurka została uchwalona w tej samej kwocie jaka w ostatniej kadencji posiadał poprzednik? Tak tak, to wiemy że rada w ostatniej kadencji podniosła poprzednikowi pensje o 30 000. Chce Pan napisać że głosował wtedy przeciw?

   0
   0
  • Sołtys pisze:

   Z hutek , ciebie to mocno porabalo! Piszesz takie bzdety aby pisać ! Wyrabiasz o sobie i o Żurku super opinie ! Takim jak ty i Żurek wkrótce podziekujemy! Ta gmina nie zasługuje na taką Rozpierduche w waszym wydaniu!

   0
   0
 15. Górniak Stanisław pisze:

  Nie mam żadnej sklerozy i nikim nie manipuluję, dlaczego mnie wciągasz do tej dyskusji skoro ja nic tutaj na ten temat nie pisałem. Nigdy nie wstrzymywałem się od napisania prawdy. A twoje sugestie traktuję jak prowokacje.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Wciagam Pana aby jako radny przeciąl Pan spekulacje mieszkańców. Podniesliscie jako rada tej kadencji pensje wójta? Piszę Pan że chce być tutaj dla mieszkańców źródłem sprawdzonej informacji więc będę wdzięczny za rozstrzygnięcie naszych sporów :)

   0
   0
 16. Bałamut pisze:

  co za upierdliwa kanalia z hutek! już mu tu ktoś odpowiedział, że sam sobie przeczy, on sam raz pisze że poprzednik miał 150 tys rocznie a ten ma 200! i dalej głupol czepia się Pana Górniaka! a czepiej się idioto pozostałych radnych bezradnych albo się zapytaj w urzędzie. Dyżurna szczekaczka!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Zadałem radnemu mojej gminy który jako jedyny pisze pod swoim nazwiskiem proste pytanie. Tak ciężko jest na nie odpowiedzieć? Była podwyżka czy nie?

   0
   0
 17. Górniak Stanisław pisze:

  Ja podwyżki żadnej nie pamiętam. A nie mam czasu grzebać w internecie, aby zaspokoić Twoją ciekawość. Proszę zwrócić się do Gminy, na pewno odpowiedzą. Skoro piszesz że jest łatwo odpowiedzieć, to myślę że z łatwością przejrzysz uchwały w BIP-ie, jak Cię to tak ciekawi.

  0
  0
 18. Jarek pisze:

  W Konopiskach za wójta Zurka nic się nie dzieje bo rządzą ( dopisz sam co myślisz)! Gmina z wójtem Żurkiem całkowicie zagubiła się! Smutny koniec Gminy Konopiska!!!!

  0
  0
 19. Filip pisze:

  no popatrzcie na 35 wpisów POŁOWA!!!! 17!!!jest od dyżurnej szczekaczki gminy – z hutek. Większość oczywiście nie na temat, a pozostałe kłamliwe, ale…

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Jak.masz z tym problem jedz na Kopalnie niech agent da ci kasę na jakieś środki uspokajające :) trzepie publiczna kapustę to ma:)

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).