Konkurs plastyczny “Serce dla Ukrainy” w SP Jamkach-Korzonku

Policjanci z częstochowskiego Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Częstochowie zorganizowali dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli konkurs plastyczny „Serce dla Ukrainy”.

Nagrodzeni zostali:
1. Oliwia Walentek – Szkoła Podstawowa w Jamkach-Korzonku,
2. Anna Szczerbak – Szkoła Podstawowa w Jamkach-Korzonku
wyróżnienie: Dawid Drozd – SP w Jamkach-Korzonku,
wyróżnienie: Emilia Dobrowolska -SP w Jamkach-Korzonku,
wyróżnienie: Kinga Matusiak – SP w Jamkach-Korzonku,
wyróżnienie: Dominika Drozd – SP w Jamkach-Korzonku.Kategorie:

2 odpowiedzi na “Konkurs plastyczny “Serce dla Ukrainy” w SP Jamkach-Korzonku”

 1. Ale pisze:

  Jak długo gmina będzie finansowała wypoczynek dla Ukraińców z naszych podatków oraz w jaki sposób gmina przygotowana jest gdyby w Polsce zaistniało zagrożenie wojną ? Gdzie znajdują się schrony dla ludzi? Czy jest zgromadzone wyżywienie, woda oraz lekarstwa przy udzielaniu pierwszej pomocy? Może tym zainteresuje się pan redaktor ?

  3
  0
  • Ona pisze:

   Najlepiej właśnie żywić wszystkie piękne “panie”, które często popołudniami przy pięknej pogodzie wychodzą z dziećmi w miejsca publiczne I dobrze się bawią za nasze podatki. Czemu owe Panie nie pójdą do pracy? Jak niektóre stwierdziły – dostaja wszystko za darmo to po co mają pracować, żeby im wszystko odebrali ? Dobrze ze polska jest tak cudowna i w taki sposób pomaga, za chwilę z dobroczynnością naszego rządu szalejącą inflacja i wojna u naszych granic będziemy za bochen chleba płacić 20 zł. A nasze sąsiadki zza wschodniej granicy będą się dobrze bawić, a my będziemy tylko goscimi bez wiekszego glosu w swoim kraju.

   4
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).