Konkurs literacki w Konopiskach

Gminna Biblioteka Publiczna w Konopiskach oraz Szkoła Podstawowa w Łaźcu organizują konkurs literacki pn. “Pisać każdy może”, który jest skierowany do uczniów szkół podstawowych klas VII-VIII z terenu gminy Konopiska.

Zadaniem uczestników jest napisanie rozprawki na temat: Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem Umberto Eco – Kto czyta książki, żyje podwójnie? Każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden tekst konkursowy, niewykorzystywany w innych konkursach oraz niepublikowany wcześniej, zarówno w druku jak i w Internecie.

Praca powinna zawierać nie mniej niż 1 i nie więcej niż 3 strony komputerowego wydruku A4, napisanego czcionką Times New Roman, rozmiar 12, interlinia 1,5, marginesy 2,5. Teksty biorące udział w konkursie muszą stanowić od początku do końca samodzielną pracę uczestnika. Tekst nie może być kopią, plagiatem lub fragmentem jakichkolwiek innych utworów. Prace należy przesłać do 5 grudnia 2023 r. pocztą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@splaziec.szkolnastrona.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łaźcu, Łaziec 66.

Laureaci zostaną powiadomieni o wynikach konkursu drogą elektroniczną lub telefonicznie do dnia 15 grudnia 2023 r.

Karta zgłoszeniowa oraz regulamin znajdują się TUTAJ.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).