Koncert papieski w Konopiskach

W niedzielę 30 października w kościele parafialnym św. Walentego w Konopiskach odbędzie się koncert papieski pt. “Blask Prawdy – XXII Dzień Papieski” w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Konopiskach.

Początek o godz. 17:00. Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Koncert papieski w Konopiskach”

  1. Krzysztof Kruk pisze:

    Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Konopiska.🎼🎶🎶🎷🎺🥁

    4
    3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).