Koncert muzyki polskiej w Korzonku

W piątek 11 listopada o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Korzonku odbędzie się koncert muzyki polskiej i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Koncert muzyki polskiej w Korzonku”

  1. Kaczor pisze:

    O w mordę jaki Patryjotyzm obudził się w UG.Zaprasza Żurek na Żurek.

    5
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).