Koncert Kolęd i Pastorałek w Konopiskach

W niedzielne popołudnie 22 stycznia w kościele parafialnym pw. św. Walentego w Konopiskach odbył się Koncert kolęd i pastorałek.

Wydarzenie zgromadziło liczną publiczność i było doskonałą okazją do międzypokoleniowej wymiany doświadczeń muzycznych, bowiem wspaniałe doznania muzyczne zapewniły zespoły z terenu gminy Konopiska tj. reprezentanci Gminnego Koła Emerytów i Rencistów występujący pn. „Walentynki”, którym przewodniczy Pani Bogusława Piwowarczuk oraz Zespół Ludowy „Konopielki”, który prowadzi Pani Ewa Błaszczyk oraz przyjezdny Chór Basilica Cantans Archidiecezji Częstochowskiej pod kierownictwem znakomitego dyrygenta i kompozytora Włodzimierza Krawczyńskiego. Chór dokonał również oprawy mszy świętej, która poprzedzała koncert. /UG/

UG KonopiskaKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).