Komisariat w Blachowni bez komendanta

Komisariat Policji w Blachowni, który w swoim obszarze działań obejmuje gminę Konopiska, nie ma komendanta. Podinspektor Dariusz Szyller 24 lutego 2017 roku odszedł na emeryturę. Wcześniej podobny los spotkał jego zastępcę. Do czasu powołania nowego komendanta, Komisariatem Policji w Blachowni zarządzą p.o. zastępcy komendanta podinsp. Paweł Wosiński.

– Komendant zostanie powołany jak najszybciej. Obecnie trwają procedury w tym zakresie – powiedziała w rozmowie ze mną mł. asp. mgr Marta Ladowska, oficer prasowy częstochowskiej Policji.

O zmianach w Komisariacie Policji w Blachowni głośno mówiło się już od sierpnia. Najpierw w grudniu odszedł zastępca komendanta nadkom. Robert Kuzior. Teraz na emeryturę wybrał się komendant Szyller.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).