Kombatanci i byli więźniowie uhonorowali Żurka, Bałdygę i Kuśmierską!

W Częstochowie odbyło się spotkanie wigilijne zorganizowane przez Związek Inwalidów Wojennych Okręg Częstochowa wspólnie z Radą Kombatantów, działającą przy Urzędzie Miasta Częstochowy. Podczas spotkania, Zarząd Główny Związku Kombatantów RP i byłych Więźniów Politycznych w Warszawie nagrodził Krzyżami Zasługi Wójta Gminy Konopiska Jerzego Żurka, Przewodniczącego Rady Gminy Konopiska Edwarda Bałdygę oraz Zastępca Wójta Gminy Konopiska Zofię Kuśmierską.

Próbowałem dowiedzieć się w Zarządzie Głównym Związku Kombatantów RP i byłych Więźniów Politycznych w Warszawie, jakimi zasługami wykazali się włodarze gminy Konopiska. Niestety, nikt nie odbierał telefonu. Spróbowałem również w oddziale w Częstochowie, tam również nikt nie podniósł słuchawki.

No cóż, trzeba wierzyć, że Żurek, Bałdyga i Kuśmierska są zasłużeni dla Związku Kombatantów RP i byłych Więźniów Politycznych w Warszawie.

Ta nagroda jest tak samo “ważna”, jak nagrodzenie przez związek niewidomych Burmistrza Blachowni.

Brawo wy!

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

6 odpowiedzi na “Kombatanci i byli więźniowie uhonorowali Żurka, Bałdygę i Kuśmierską!”

 1. Zdegustowany pisze:

  A CO NIBY MIELI POWIEDZIEĆ

  0
  0
 2. Komunista pisze:

  Artykuł dno!! Obrażasz kombatantów!! A nie Żurka i innych. Żal mi Ciebie i tego kto każe Ci to pisać.

  0
  0
 3. Zbulwersowany pisze:

  Chciałoby się powiedzieć Boże! widzisz i nie grzmisz! Jak im nie wstyd przyjąć !

  0
  0
  • Komunista pisze:

   Zorganizuje impreze i was zaprosze jak chcecie: plebiscyt na super Tajnego Współpracownika SB. Bede wręczał medale dla najbardziej zasłużonych. Pierwsza kategoria: kościół i ludzie!

   0
   0
  • Komunista pisze:

   Może ktoś nominuje kandydatow?

   0
   0
 4. janek pisze:

  JAKIM TRZEBA BYC ZEBY KOMBATANTÓW ONI MAJĄ PRAWO DEKOROWAC KOGO CHCĄ TO ICH PRAWO TAK SAMO GOSPODARZ DOBIERA SOBIE GOSCI A NIE GOSCIE GOSPODARZOWI NAUCZ SIE TEGO

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).