Kolizja na A1 na granicy gmin Konopiska i Blachownia

Dziś po godz. 7:10 na pograniczu gmin Konopiska i Blachownia na A1 w kierunku Łodzi, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego marki Citroen. Kierowcą samochodu był obcokrajowiec.

Samochód wpadł w poślizg i uderzył w barierki. Nie ma osób poszkodowanych, mogą występować drobne utrudnienia w ruchu.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).