Kolejny raz wygrałem z Wójtem przed SKO w Częstochowie

Nie wiem, który to już raz, ale wygrałem z Wójtem Jerzy Żurkiem przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Wójt odmówił mi udostępnienia informacji na temat “emerytów”, którzy pracują w Urzędzie Gminy Konopiska.

Oczywiście, w tej sprawie Wójt może odwołać się do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach lub też udzielić mi wnioskowane informacje.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

23 odpowiedzi na “Kolejny raz wygrałem z Wójtem przed SKO w Częstochowie”

 1. romek pisze:

  Primo okazuje sie, że nieudacznik nie rozumie ustawy o dostępie informacji publicznej.
  Sekundo taką mamy władzę w gminie,która cały czas przegrywa sprawy sądowe zatrudniając poza etatowym radcą prawnym kilku innych mecenasów. Moje pytanie po co????????????????

  0
  0
 2. Pytam pisze:

  czyli jak zawsze niedokładnie przeczytali! w tym wypadku chyba wielce wykształcona i wciąż dokształcająca się sekretarz! Czy wszyscy w tym urzędzie wciąż się mylą?
  Pracownicy się mylą np.w przygotowywanych uchwałach o planach zagospodarowania, w uchwale o współpracy z organizacjami pozarządowymi aż Wojewoda ją uchylił, skarbnik ciągle się myli i radni poprawiają a teraz i regionalna izba obrachunkowa się “zdenerwowała” i wszczęła postępowanie, teraz znów sekretarz nie doczytała, że nie pytają o nazwiska tylko o LICZBĘ osób.
  Ech! ktokolwiek zostanie wójtem powinien wymienić to “towarzystwo”.

  0
  0
 3. Zenek pisze:

  Wstyl wojcie kończ wstydu oszczędź

  0
  0
 4. Smakosz pisze:

  Ja tam wybiorę konkretną osobę z iskrą do pracy i zarządzania, która w końcu zrobi porządek na lipowej

  0
  0
 5. Pytam pisze:

  Panie Radny, do Wisły to on bardzo chętnie pojedzie! Jego trzeba wysłać na “zieloną trawkę”!

  0
  0
 6. Paulina Skowińska pisze:

  Pawełku i co Ci to da pGórniak nie wygłupiaj się pan bo nie przystoi brac udział w tym hejcie

  0
  0
 7. Pytam pisze:

  Skowińska a kłamać przystoi?a okłamywać wyborców przystoi? a twój nieudacznik robi to od początku, od kampanii wyborczej włącznie! a wyzywać na ludzi przystoi? a szkodzić gminie przystoi? zastanów się kobieto komu służysz

  0
  0
 8. Ewa Pyrkosz pisze:

  Panie Górniak jest pan radnym ,osoba która reprezentuje wyborców
  Nie przystoi takie zachowanie,
  Powinien pan tonować,nie jest pan nieomylnym,i panu też się zdarza
  Za poprzednika też były wyjazdy imprezy , na których pan też był gościem

  Zaprzyjaźnione gminy Niemiec , które były odwiedzane
  Szkolenia
  Tak było i jest , następcy też tak będą robić
  Jeszcze sprawa dożynek które odbyły się w Konopiska w dużym namiocie ,panu się to nie podobało ale pan nie jest pępkiem tego świata inni mieli odmienne zdanie ,
  I niech pan nie mówi że koszt wypożyczenia namiotu tutaj odgrywa dużą rolę
  Niech pan szanuje , tych którzy nie myślą tak jak pan
  Żyjemy w wolnym kraju, wolności słowa jest ale obrażanie i szydzenia z innych na to zgody nie ma

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Co, próbuje Pani wprowadzać cenzurę? Dobrze Pani pisze, jestem radnym i reprezentuję wyborców, więc mają prawo poznać moje zdanie w dyskutowanych tematach. Nie miała Pani o co zahaczyć to o dożynki z przed dwóch lat. Wyraziłem wtedy swoje zdanie na temat dzierżawy namiotu, gdzie można było z powodzeniem skorzystać z pięknej hali a nie wyrzucać pieniądze podatników. Jak dla Pani kilka tysięcy złotych podatników to nie jest dużą sprawą, to gratuluję pani wyborcom takiej przyszłej radnej. Pani wolno zarzucać innym kłamstwa bez pokrycia. Jak już tu ktoś napisał, jak Kali krowy ukraść to dobrze, jak Kalemu, to źle.

   0
   0
  • The pisze:

   Dożynki w HALI SPORTOWEJ ?
   głupszego pomysłu nie widziałem chyba. Brawo Panie Górniak !!

   Hala za 6 milionów a Pan słomę chce tam przywozić.

   Śmiech na sali

   0
   0
  • Kuma pisze:

   Pyrkoszka przestać wypisywać te głupoty i piać z zachwytu nad nieudolnym Żurkiem. Jemu nic już nie pomoże. I naucz się czytać może?

   0
   0
 9. Profesor pisze:

  a dlaczego nie? bo co? koncert może być a dożynki nie? jakieś nowe zasady? co za głupoty wypisujecie byle wybielić tego swojego nieudacznika!! słoma to tam niektórym wyłaziła z butów.

  0
  0
 10. Górniak Stanisław pisze:

  The , a może Rek lub kto inny, co za niedorzeczne uzasadnienie, siano na jasełkach może być , słoma na dożynkach już nie. Pozostawiam to do oceny podatników.

  0
  0
 11. Ewa Pyrkosz pisze:

  Panie Górniak szydzić wyśmiewać to panu nie wypada
  Powinien pan dawać przykład innym jak nie należy postępować ,ale widocznie lubi pan gardzić innymi
  Myślę że niczym pan nie różni się od pana redaktora
  Czy pan naprawdę uważa że obecny wójt nic nie zrobił
  Doskonale pan wie że jak rządził poprzedni. wójt, dopłaty unijne były dla każdego kto
  Złożył wniosek teraz jest inaczej
  Dożynki nie podobały się w namiocie bo drogi namiot ,ale za to nie było gościnny dla wybranych więc koszta się wyrównały
  Jest pan stronicowy , kiedyś uważałam pana
  Za wiarygodnego człowieka
  Gmina nasza to nie tylko drogi ,są też szkoły świetlice ,strażnicę,chodniki

  0
  0
 12. Adam pisze:

  Nieudacznik chwyta się jak tonący brzytwy aby tylko byc przy korycie! Człowiek bez jakiejkolwiek wizji rozwoju naszej gminy. Jedyna wizja to nachapać się kasy !!!!!!

  0
  0
 13. Smakosz pisze:

  Pani Pyrkosz – nie wiem jaką kończyła Pani szkołę, ile ma Pani lat lecz proszę o interpretację słowa “stronicowy” w odniesieniu do radnego Pana Górniaka. Dziwi mnie jeszcze fakt poniżania i braku szacunku w stosunku do Pana Górniaka. Zastanawiam się z jakich przyczyn ciągle Pani atakuje jedynego radnego,który skrupulatnie i rzetelnie wykonuje powierzone mu obowiązki. W końcu Pan Górniak został wybrany przez mieszkańców Rększowic. Chciałbym aby każdy radny tak jak Pan Górniak dbał o dobro naszej gminy. Ale jak widać tylko ludzie z LEWICY troszczą się o naszą gminę. TAKICH LUDZI NAM POTRZEBA. Panie Górniak świetna robota.

  0
  0
  • Paradoks pisze:

   Smakosz,podoba mi się to co piszesz,bardzo słusznie. Ta pieniaczka Pyrkosz nie doczyta, napisać nie potrafi ale pyskuje za tym swoim bożyszczem Żurkiem jak przekupka na targowisku! A gdzie to, w którym miejscu Pan Górniak komukolwiek ubliża czy ironizuje? Podaje fakty! Jako jedyny radny odpowiada nam na forum,dba o interesy wyborców i pilnuje błędów wójta. Coś się tej paniusi pomieszało!

   0
   0
 14. typ pisze:

  Żurek i jego otoczenie są tak nastawieni na pogardę, że nawet nie potrafią dokładnie przeczytać wniosku redaktora o udostępnienie informacji publicznej. Gonić takich ludzi z zajmowanych stanowisk i wysłac do douczenia sie i nauczyc więcej szacunku do ludzi. Panisko wójt nie jest nam potrzebny.

  0
  0
 15. Ewa Pyrkosz pisze:

  Przepraszam powinno być stronniczy????
  Zawsze uważałam pana Górniaka ,za osobę która reprezentuje na najwyższym poziomie swoich wyborców ale jego dzisiejszy wpis o wyjeździe do Wisły (ironiczny)
  Po prostu mnie rozłożył

  0
  0
  • Ela Pyrkos pisze:

   A ja myślałam, że żurek do Wisły jeździ w celu pogłębiania wiedzy samorządowej, zresztą takie słyszałam informacje o spotkaniach wójtów! A pani mówi , że ironiczna wypowiedź pana Górniaka? A może wójtowi nawet Wisła nic nie jest w stanie pomóc, bo taki stosunek ma do ludzi i kreuje się na PANISKO WÓJT!!!!!!!

   0
   0
 16. Górniak Stanisław pisze:

  Pani Ewo dlaczego Pani mnie obraża pisząc że gardzę innymi, zarzuca mi Pani kłamstwo bo ponoć jest to łatwe, jak widać niektórym to łatwo przychodzi. Ja wstydził bym się spojrzeć w oczy ludziom gdybym okłamał, dlatego nie boję się pisać pod własnym nazwiskiem. I jeszcze raz napiszę aby Wójt udał się ponownie na szkolenie bo swoim postępowaniem nie przynosi chluby naszej Gminie.

  0
  0
  • Profesor pisze:

   Temu panu niestety już szkolenie w Wiśle nie pomoże…, zresztą jakie tam szkolenie było…chyba w podnoszeniu..”ciężarów”

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).