Kolejny bubel Rady Gminy Konopiska!

Kolejny bubel prawny uchwaliła Rada Gminy Konopiska. Wojewoda Śląski unieważnił uchwałę nr 336/XLII/2022 Rady Gminy Konopiska z dnia 22 marca 2022 r. w sprawie wyznaczenia miejsc do prowadzenia handlu w piątki i soboty przez rolników i ich domowników oraz uchwalenia Regulaminu określającego zasady handlu w piątki i soboty przez rolników i ich domowników.

Uchwała ta w części jest niezgodna z Konstytucją RP.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Kolejny bubel Rady Gminy Konopiska!”

  1. marek pisze:

    Jeszcze większy bubel to przeznaczenie miliona złotych przekazanego gminie przez rząd za szczepienia covidowe- na rozbudowę budynku urzędu gminy. A może Radni przeznaczyliby te pieniądze na programy zdrowotne dla naszych mieszkańców . Ale co to są programy zdrowotne….?

    3
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).