Kolejne problemy z odbiorem bloku w pobliżu wysypiska w Konopiskach

Dziś odbył się kolejny odbiór budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Konopiskach przy ulicy Przemysłowej 16B w Konopiskach. Niestety, wykonawca nie zastosował się do wcześniejszych uwag kontrolnych inspektorów gminy Konopiska. Najprawdopodobniej, został wyznaczony kolejny termin odbioru inwestycji.

Wykonawcą budowy bloku jest firma FUH “Dziedzicki” Marcin Dziedzicki z siedzibą w Konopiskach. Gmina za budowę tego bloku ma zapłacić 2 133 595,76 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Kolejne problemy z odbiorem bloku w pobliżu wysypiska w Konopiskach”

  1. Ciekawy pisze:

    Wybudowanie budynku na terenie zaniżonym, o podniesionym poziomie wód podskórnych , brakiem ich odprowadzenia to akademicki przykład jak można utopić ponad 2 miliony złotych. Drodzy mieszkańcy tak wójt zarządza naszymi finansami.

    7
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).