Wielka umowa współpracy z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, tak dumnie ogłoszona przez wójta Artur Brędzla, to zwykła informacyjna umowa współpracy polegająca na tym, że na stronie urzędu będzie zakładka o inwestycjach w strefie, wspólne przekazywanie sobie informacji dotyczących działań na strefie inwestycji, przeszkoleniu pracownika urzędu i inwentaryzacją terenu. To nie jest uruchomienie strefy inwestycyjnej w gminie, jak zostało to pośrednio przedstawione.
Te wszystkie umowy współpracy zawierane przez wójta mają większy wydźwięk iście propagandowy, niż rzeczywisty.
A szczegóły współpracy z KSEE znajdują się w dokumencie poniżej, który został udostępniony mi przez gminę.




A ciemny lud to kupuje, ja już nie
A widziałeś pkt 3? Wiem..lemingi nie potrafią czytać
Punkt 2 podpunkt 2 umowy wyjaśnia wszystko, a co jest w tym punkcie 3 tak istotnego, że Cię SSS aż zatkało, podziel się wiedzą z ciemnym ludem.