Kolejna kontrowersyjna decyzja wójta w sprawie budowy ośmiu budynków w Hutkach

Wójt Gminy Konopiska ponownie wydał pozytywną decyzję w sprawie ustaleniu warunków zabudowy, dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie 8 budynków mieszkalnych, na działce nr 1161/1 obręb Hutki.

Z decyzją można zapoznać się w urzędzie gminy.

Przypominam, że poprzednia pozytywna decyzja wójta w tej sprawie została przez mieszkańców zaskarżona do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie, które uchyliło ją i przekazało do ponownego rozpoznania.

Czy tym razem sprawa znowu trafi do SKO? Zobaczymy.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Kolejna kontrowersyjna decyzja wójta w sprawie budowy ośmiu budynków w Hutkach”

 1. Obywatel pisze:

  To kto Wójtowi podsuwa te decyzje do podpisu skoro są w całości uchylane przez SKO ?
  Jaki geniusz architektury i planowania ? Czyżby ten sam od 30 lat ?
  Ten który przygotowywał Miejscowy Plan Zagospodarowania Hutek a który odrzucił Wojewoda ?
  Ten który aprobował teren pod inwestycję która już stoi ponad 4 lata w Hutkach ?
  Panie Wójcie, nie wstyd Panu otaczać się taki “fachowcami” ?
  Miejmy nadzieję że następny wójt, już INNY, pożegna tego pana i zrezygnuje z jego usług, żenada.

  9
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).