Kinga Król druga w powiecie!

Reprezentująca gminę Konopiska – Kinga Król zajęła drugie miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem “Młodzież Zapobiega Pożarom“. Konkurs odbył się w Złotym Potoku.

Wśród licealistów na trzeciej lokalcie uplasował się Mateusz Stoparek.

W eliminacjach powiatowych wystartowało 30. uczestników i uczestniczek.

Laureatami eliminacji w poszczególnych grupach wiekowych zostali:

grupa I (szkoły podstawowe):
1. Kacper Matusiak gmina Kłomnice
2. Kinga Król gmina Konopiska
3. Kacper Kapkowski gmina Przyrów

grupa II (gimnazja):
1. Szymon Połcik gmina Lelów
2. Konrad Krawczyk gmina Mykanów
3. Dominik Kamiński gmina Starcza

grupa III (szkoły ponadgimnazjalne):
1. Kinga Szyda gmina Mykanów
2. Patryk Machura gmina Mstów
3. Mateusz Stoparek gmina KonopiskaKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).