Kilkadziesiąt tysięcy złotych na nagrody dla urzędników

20. funkcyjnych pracowników Urzędu Gminy Konopiska otrzymało w ubiegłym roku nagrody od 933 zł do 2133 zł. Maksymalną nagrodę otrzymały trzy urzędniczki: Barbara Ankowska-Lis, Zofia Kuśmierska i Jadwiga Janik. Na zeszłoroczne nagrody Wójt wydał łącznie kilkadziesiąt tysięcy złotych.

lista nagrodzonych pracowników “funkcyjnych”:
Ankowska Anna – 1645 zł
Ankowska-Lis Barbara – 2133 zł
Cierpiał Agnieszka – 1367 zł
Ciuk Marzena – 1401 zł
Ciura Anna – 1367 zł
Czaja Marta – 1436 zł
Ganczarek Piotr – 1506 zł
Gapik Elżbieta – 1785 zł
Janik Jadwiga – 2133 zł
Kamińska Marta – 1436 zł
Kuśmierska Zofia – 2133 zł
Kielan Jarosław – 1497 zł
Kozioł Patrycja – 1436 zł
Michalczyk Patrycja – 1366 zł
Purgal Magdalena – 1575 zł
Rodak Wiesława – 933 zł
Rokosa Agnieszka – 1367 zł
Szczerbak Małgorzata – 1367 zł
Wolna Halina – 1575 zł
Zygier Kinga – 1924 zł

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

28 odpowiedzi na “Kilkadziesiąt tysięcy złotych na nagrody dla urzędników”

 1. Paweł Nowak pisze:

  za co te nagrody? za pomyłki sekretarz i skarbnika czy krzyżówki zastępcy?

  0
  0
 2. EWa pisze:

  Dama krzyżówkowa , skarbnik , sekretarz oraz Kalina Podła powinny gdyby miały odrobinę honoru zwrócić te nagrody. Tyle błędów i pośmiewiska na jakie narażiły gmine są winne utraty dobrego wizerunku gminy . Do nich powinno dołączyc sie nieudacznika i broszkę, którzy podobnie jak one w złym świetle pokazują gminę. Wielu z pozostałych pracowników uczciwie zapracowało na nagrody!!!!

  1
  0
  • Jsjo pisze:

   Pośmiewisko robisz ty że siebie
   Idź się zapisz do specjalisty który leczy urojenia z nienawiści
   Podły maluśki człowieczku ujawni się na Facebooku Konopiska (tam daj swój komentarz)
   Zobaczymy jaki jesteś odważny
   A może pojawisz się osobiście w U G i powiedz to osobiście

   0
   1
  • Oxford pisze:

   Brak słów
   Zależy dupę ściska -widocznie nigdy nie dostałaś premii za swoją pracę

   0
   1
 3. Wyborca pisze:

  Przecież to jakaś masakra. Nagrody za takie złe decyzje?????

  1
  0
 4. Mała pisze:

  Ciekawe ile premi wypłacił na koniec roku poprzednik
  Prawdopodobnie o 1/3 więcej niż teraz dał obecny włodarz

  1
  0
 5. Burza mózgów pisze:

  Następny sensacyjny artykuł redaktora Urząd Gminy unieważnił przetarg na chodnik na drodze Korzonek _Jamki

  Będzie hejt – no brać się do roboty

  0
  0
 6. Wyborca pisze:

  Znowu nagrody a gdzie pieniądze dla pracowników co robią za najniższa krajowa gdzie podwyżki dla nich ¡!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
  • Piękny l pisze:

   Z pretensjami do premiera niech podwyższy podstawową krajową ,kto to widział żeby za takie pieniądze pracować
   Prywatnie pracujesz na najniższą krajową zarejestrowany a później skąd emeryturę wziąć
   Może wprowadzić emeryturę obywatelską

   0
   1
  • Zofia pisze:

   Wójt dla siebie na początku kadencji kazał sobie naliczyć 200 tysięcy zł, dama krzyżówkowe za rozwiązywanie krzyżówek super pensja plus super nagroda , skarbnik za liczne pomyłki super pensja i nagroda . A dla ludzi ciężko pracujących na tych darmozjadów minimum krajowe! Zbliża się czas na zmianę tych ludzi!

   0
   0
  • Jacek pisze:

   Takie hasło : ,,czas na zmiany,, miała na banerach wyborczych dama krzyżówkowa. Miała rację!!!!!!!!!!

   0
   1
 7. Piękny l pisze:

  Redaktor śpi nie piszesz o dniu kobiet a wszystko wiadomo kto będzie
  No zacznij krytykować

  0
  0
 8. Edek pisze:

  Wójt w 2018 roku chce wydac 200 tys. zl. na promocje . to jest dwa razy więcej niz poprzednik. nie ma kasy na PKS tylko na kampanie wójta. Dziękuję za takie rzady, zero pozyskanej kasy z unii, a zadłuża gminę na 10 milionów złotych.

  0
  0
  • Wyborca pisze:

   to wina radnych, że mu na to pozwalają

   0
   0
  • janek pisze:

   Dużo kasy będzie wydane na pierdołowo a mieszkańcy muszą w zębach zanieśc podatki. Wójt z przewodniczącym myślą tylko o sobie i statuetkach, a mieszkańcy potrzebni tylko do podatków.

   0
   0
 9. Dżuma pisze:

  Janek_ to pies który nosi w zębach ,a porządni obywatele zanoszą podatek trzymając pieniądze w ręku
  Na łańcuszku też jesteś prowadzony

  0
  0
  • Janek pisze:

   Dżuma_to co wyprawia wojt i przewodniczący, śmiało można powiedzieć o dżumie ( niszczeniu pieniędzy podatników) w kasie gminy. Widać jak też prowadzą cię na sznurku!

   0
   0
 10. Dżuma pisze:

  Janek napisz punkt po punkcie co zniszczyli z pieniędzy podatników jestem bardzo ciekawa
  Może przedstawisz swoją wizję co ty byś zrobił dla gminy Konopiska jestem bardzo ciekawa tylko proszę konkretnie i na temat
  Odpowiedzi typu zniszczyli nic nie zrobili podwyższyli sobie pensję mnie nie interesują
  Chłopie miej jaja i konkretnie

  0
  0
  • Janek pisze:

   Wystarczy poczytać radnego Górniaka i ma się pełny obraz inwestycji począwszy od pniaków w drodze Hutki – Rekszowice! Dżuma podaj co zrobiliście poprawnie?

   0
   0
  • Paradoks pisze:

   Dzuma, podobnie jak zhutek, jak TWAgent, jak sprostowanie czy później Ewa Pyrkosz i parę jeszcze nicków nic tylko””podaj”! , “wskaż”. Nic tylko polecenia, rozkazy i …podajcie mi “kawa na ławę”! Ot jednak potrzeba troszkę “jenteligencji” żeby zmieiać nie tylko nick ale i sposób pisania….
   A swoją drogą słusznie tu ktoś zauważa, za co te nagrody? za rozwiązywanie krzyżówek byle dotrwać do emerytury? za wieczne błędy i pomyłki aż do interwencji RIO? czy za nieudolność i brak zarządzania kryzysowego? a możeza źle przygotowane uchwały przez nagrodzonych “fachowców”?
   Wiadomo, przekupstwo przedwyborcze…

   0
   0
 11. Dżuma pisze:

  Nie pytam pana
  Górniaka tylko Ciebie
  Taki mądry jesteś a na proste pytanie nie umiesz dać odpowiedzi

  Takiego mądrego udajesz a wizji rozwoju gminy nie umiesz określić
  Jesteś małym człowieczkiem,bez kultury
  Jak to pisze nasz redaktor ludzie z wykształceniem podstawowym chcą być radnymi a żadnej perspektywy dla mieszkańców nie mają

  0
  0
  • janek pisze:

   Ja nie jstem uczony jak ty, ale twardo stąpam po ziemi. Natomiast wójt i przewodniczący chca zarżnąć finanse gminy ,planując zadłużyć gminę na 10 milionów w 2018 roku. Wszystkie ich dokonania to pachną tylko robieniem po łebkach, dla picu i na pokaz. Szkoda tylko naszych podatków,które są tak marnotrawione. Najsłabszy wójt który był w gminie. Dobra rada niech szybko kończy i więcej nie trwoni kasy gminnej!!!

   0
   0
 12. Konopnickiej pisze:

  Paradoks-
  Czy byłby Pan tak uprzejmy wziąć pod uwagę odmienny od Pańskiego punkt widzenia z całym szacunkiem ale może Pan być w błędzie
  Proszę wybaczyć ale zalecam ostrożność w formułowania osądów

  0
  0
  • Paradoks pisze:

   a po czym niby sądzisz po moim wpisie że nie biorę pod uwagę odmiennych poglądów?! W czym niby piszę nieprawdę? czy nie nazwali tej pani “krzyżówkową”? z jakiegoś powodu tak mówią… czy radni nie poprawiają ciągle “pomyłek” czytaj niestaranności skarbnika? czy RIO nie wszczęło postępowania nadzorczego? czy nadzór wojewody nie uwalił źle przygotowanych uchwał? itd…więc to raczej ty nie pisz głupot! byle za wójtem… Nagrody? tak! urzędnicy też ludzie! ale pytanie za co?! tu raczej powinny być kary a nie nagrody, przynajmniej nie dla tych wszystkich co je dostali czyli…wniosek oczywisty – kiełbasa wyborcza.

   0
   0
  • Janek pisze:

   Trudno nie zgodzić się z ,,paradoks,,! Takiej rozpierdziuchy i bałaganu w gminie jeszcze nie było! Zaczęło się od tego ,że ryba psuje się od głowy. Wójt zaraz w pierwszym roku urzędowania kazał naliczyć sobie najwyższa pensję w kraju – 200 tys. zł! O inwestycjach nie wspomnę, które zawsze są zastrzeżeniami . Obecny rok to mistrzostwo świata począwszy od niechlujnie przygotowanego budżetu gminy na 2018 rok, gdzie musiało interweniować RIO. Nie wiadomo czy gmina ma ok. 300 tys.zl , czy 2 miliony wolnych środków ? W następnych latach według wpf gmina będzie zmniejszać po 2 miliony złotych koszty stałe! Znów bubel czy może szykują gminę do zaorania, nie dając kasy na utrzymanie gminy i związanych z nią podmiotow( szkoły, przedszkola, straże itd.). Pies wiesza się na ogrodzeniu , według gminy wina płota! Gdzie jest zarządzanie kryzysowe na czele którego stoi wójt! I słynna na całą Polskę jego wypowiedz o świeczce dla psa!! Budują sale gimnastyczna w Aleksandrii i brukowiec podaje , że będzie kosztować 5,2 miliona złotych! Na Bip-ie urzędu można doczytać,że sala kosztować będzie 6,5 miliona złotych!!!!! Takie cuda tylko u nas w urzędzie !!! Wójt zrezygnował z budowy hali sportowej bo była za droga i projekt hali przygotowany był przez poprzednika !!! A teraz buduje tylko sale gimnastyczna za podobne pieniądze! Nie ma szacunku do kasy zebranej od podatników! Wydaje się bez ograniczeń! Promocja za poprzedniej władzy wynosiła ok. 100 tys. zł a obecnie wójt chce przeznaczyć 200 tys.zl. W gminie za poprzednika odbywało się wiele imprez np. loty balonów,a teraz musicie jechać do Olsztyna! ZERO pozyskanej kasy z UNIi!!!Takie czasy zgotowała nam obecna wladza!!!

   0
   0
 13. Mimoza pisze:

  A kiedy wkońcu będzie podwyżka dla pracowników z urzędu gminy co zarabiają najniższa krajowa nie wspomnę już o premiach

  0
  0
  • Paradoks pisze:

   No? kiedy? niektóre osoby z tego wykazu powinny honorowo (ha,ha) zrzec się tych nagród! Może właśnie dla tych najniżej zarabiających. Ale czy oni wiedzą co to “honorowo”?

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).