Kiedy ruszy budowa sali gimnastycznej w Aleksandrii?

Wraca temat sali gimnastycznej w Aleksandrii. Według obietnic Wójta Jerzego Żurka, budowa sali miała rozpocząć się w czerwcu 2018 roku. Mamy końcówkę sierpnia 2018 roku, a budowa wciąż nie ruszyła. Jest za to już ogrodzony teren przyszłej budowy. Nie znam przyczyny opóźnienia rozpoczęcia prac.

Sala będzie kosztować łącznie ok. 6 mln zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

15 odpowiedzi na “Kiedy ruszy budowa sali gimnastycznej w Aleksandrii?”

 1. Paweł Nowak pisze:

  a to nie miało być w maju?

  7
  3
 2. z gminy pisze:

  Cała obietnica związana z budową sali pękła jak bańka mydlana. Człowiek nie potrafiący nic zrobić za wyjatkiem obietnic bez pokrycia. Oczyszczalnia wrzucona do kosza, kanalizacja wrzucona do kosza, sala gimnastyczna a powinna być za te pieniadze pełnowymiarowa hala sportowa nie rozpoczęta budowa. Rozpiz……el w biały dzien!!!!
  Jedynie co wyszło to pensja 200 tyś. zł. Pytam się ZA CO????????????????????????

  10
  5
  • Fryzjer pisze:

   Jak głosi legenda……. Baranów (czyt. mieszkańców gminy) się strzyże, a jak nie beczą to goli na zero. Pozdro.

   8
   3
 3. Nigdy pisze:

  Umowę się zerwanie i hali nie będzie. Następne zadanie to wyloty w kosmos – nierealne ale możliwe. Jest kasa jest wylot. Nie ma kasy nie ma hali. To wy glisowaliscie na pszczelarza. Ktoś na pewno odleci w tym rozdaniu

  9
  3
 4. Brat Jurek pisze:

  Czyli haslo wyborcze komitetu z malej brzmi -Aleksandrii wszystko dam,wszystko to co mam.

  7
  2
  • Obserwator pisze:

   Twoje złośliwości są jak zawsze na jeden temat i są tylko pustymi złośliwościami.twoją chorą nienawiścią i bezsilnością. Aleksandria jest dużą miejscowością,jest tam dużo młodych ludzi i dzieci i trzeba tam inwestować.
   Oczywista,że nie metodami CHudzika i szantażem,jak to on ma zwyczaj,ale normalnie,jak w każdej wiosce naszej gminy.

   5
   0
 5. Mieszkaniec pisze:

  Jestem mieszkańcem Aleksandrii od 6 lat. Dziwi mnie fakt, że osoby sprawujące funkcje społeczne – wiadomo te same od lat – ciągle chodzą i agitują na najmniej kompetentne osoby na stanowisko wójta. Najpierw głosujcie na Zosię potem na Jurka a teraz na Dorotę. Żadna z tych osób nie przyczynia się do rozwoju na Aleksandrii. Wybierając osoby z dysfuncją na tak strategiczne stanowisko jakim jest wójt ciągle będziecie narzekać na brak rozwoju i inwestycji w naszej wsi. To że niektórzy chcą na wicka wrzucić kolejną kulę dla samorządu to nie poprawią tym atrakcyjności regionu i naszej miejscowości. Wójt/burmustrz/prezydent to prestiżowe stanowiska. Wystarczy popatrzeć na Częstochowę – rządzi Sld – widać że tamtejsze władze myślą o mieszkańcach, prezydent ma koło 40 i widać że jemu to chce się działać, rozwijać i inwestować. A u nas co wieczne przepychanki i szantaż. Ludzie jak nadal będziecie głosować za osobami nieproduktywnymi (emeryci czy przedemerytalne przedszkolanki) to nic się nie zmieni.

  6
  6
  • Czeslaw pisze:

   Oj panie czarny koń cóż z Pana za czarny koń jak Pan w swojej stajni rób…..sz brud I jak Pan liczysz na poparcie innych miejscowości jak Pan na swoją nadajesz…. Ładnie to tak?

   5
   2
  • Mieszkaniec pisze:

   Wreszcie ktoś z sensem napisał. Potrzeba mlodej i kreatywnej osoby a nie dziada na osłonce przedemerytalnej któremu i tak nic się nie chce.

   0
   1
 6. Irek15 pisze:

  Hala nigdy nie powstanie. To kara za szantaż i zawciskanie nierobów na wickow.

  4
  2
 7. Obserwator pisze:

  Po co kolejna hala. Trzeba było oczyszczalnie ścieków zrobić. Tańsza a każdemu się przyda. Ale wolą Mietka słuchać. To nic przez nich nie będzie. Szambem jedzie

  5
  3
 8. Misiek pisze:

  Już o oczyszczalni możecie zapomnieć chciał Wasz człowiek wybudować projekty w konsultacji z czarnym koniem i nic nawet się marszałek nie zgodził choć z tej samej opcji “misiu”

  6
  0
 9. Maxio pisze:

  Wójta nawet peło macierzysta partia na gdzieś, projekty w marszałkowie powędrowały do kosza, bo były fatalnie zrobione! Geniusz wójt znów popisał się nieudacznictwem!

  5
  0
 10. Mieszkaniec Aleksandria pisze:

  Panie Robercie W jak dobrze to Pan określił jest Pan mieszkańcem tylko 6 lat i prócz własnych interesów i korzyści finansowych dobro ogólne naszych mieszkańców ma Pan daleko w poważniu…. Z tego co mi jest wiadomo jest Pan członkiem rady soleckiej pojawił się Pan tylko na zebraniu wiejskim jak chodziło o projekt fotowoltaiki, a jeśli chodziło o walkę za salę sportową, która jest potrzebna naszym dzieciom czy za komunikacja autobusową do Częstochowy, oświetleniem ulic, budowa chodnika i trzeba było się narazić Panu Wójtowi to jakoś Pana nie było, nie interesowały Pana te problemy bo cóż nie przynosiły żadnych korzyści. Pisząc o kimś że ma dysfunkcje proszę spojrzeć w lustro albo po drugiej stronie stołu siedząc jedząc śniadanie obiad bądź kolacje.

  9
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).