KGW w Korzonku zaprasza na nordic walking

Koło Gospodyń Wiejskich w gminie Konopiska, to nie tylko Kopalnia. Swoją działalność podkreślają również pani z KGW w Korzonku, które otrzymały wsparcie finansowe na swoje inicjatywy. Efektem tego jest organizacją zajęć z nordic walking czy wycieczki rowerowe. Pierwsze zajęcia odbędą się już dziś. KGW w Korzonku zaprasza na spacer z kijkami do nordic walking.

Zbiórka już dziś o godz. 19:00 w Leśniakach przy leśniczówce.Kategorie:

4 odpowiedzi na “KGW w Korzonku zaprasza na nordic walking”

 1. Paweł Nowak pisze:

  to chyba na 40leciu tego kgw wóda lała się strumieniami?

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   W Korzonku czy na Kopalni?

   0
   0
  • Grześ pisze:

   U nas kręci tymi pionkami v-ce wójt Kalina Podła! Ziółko od wykańczania dyrektorów szkół, beznadziejnej promocji gminy. Osoba, która w pamięci zapewne zapisala się jako osoba nie potrafiąca rozliczyć żadnej imprezy na Korzonku jak była szefową ośrodka kultury! Szkoda ,że ja tak długo jeszcze trzymają w gminie! Wysłać natychmiast na emeryturę !!!!

   0
   0
 2. Wkurzony pisze:

  Brawo Panie z KGW za pomysł :-)

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).