Karina Ścigała nowym pracownikiem GOPSu

Karina Ścigała zam. Rększowice została nowym podinspektorem w Dziale Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Konopiskach.

Kandydatka spełniła wszystkie wymagane warunki przystąpienia do konkursu i posiada wymagane kwalifikacje do zatrudnienia na w/w stanowisku. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz testów wiedzy wykazała się wiedzą z zakresu dotyczącego stosowania przepisów kodeksu postępowania administracyjnego, świadczeń rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz programu 500+. Pani Karina Ścigała ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Śląskim na kierunku: Administracja, w specjalności: Administracja ogólna oraz studia podyplomowe kierunek: Rachunkowość i podatki w zarządzaniu jednostkami gospodarczymi na Politechnice Częstochowskiej. W/w. kandydatka posiada roczny staż pracy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej we Wręczycy Wielkiej na stanowisku inspektor ds Funduszu Alimentacyjnego. Wcześniej była zatrudniona m.in. na stanowisku specjalisty ds programów w Powiatowym Urzędzie Pracy w Częstochowie oraz na stanowisku podinspektora ds. finansowych projektu „Mam zawód – mam pracę w regionie” w Urzędzie Miasta Częstochowy.

Zaprezentowana wiedza i umiejętności pozwalają przypuszczać, że powierzone obowiązki będą wypełniane zgodnie z oczekiwaniami.

Kierownik GOPS w Konopiskach
Magdalena BadoraKategorie:

5 odpowiedzi na “Karina Ścigała nowym pracownikiem GOPSu”

 1. Paulina Skowrońska pisze:

  a poza tym jest z Rększowic!

  0
  0
 2. Karol pisze:

  Ćwierkają wróbelki ,że był to ciekawy konkurs .Czyżby ostatnie słowo należało do wójta? Wójt zapowiadał przed wyborami ,że za jego kadencji będzie inaczej , no i co ? chcieliście to macie.cha,cha,cha.

  0
  0
 3. Ania pisze:

  Do konkursu przystąpiło 25 kandydatek i o dziwo najlepsza sąsiadka wójta?
  Jeśli się mylę,to sprostujcie mnie!

  0
  0
  • Kamil pisze:

   Rozumiem że teraz nikt z Rększowic nie może zostać pracownikiem w gminie bo załatwione to jest po kolesiowsku…. może niech gmina zacznie zatrudniać ludzi Kłomnic Poczesnej Kamienicy ale kurcze to też mogą być znajomi wójta….

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).