Mimo nieoczyszczonej wody, gmina uruchamia kąpielisko na Pająku. Co prawda nie polecam się kąpać, ale wypocząć zawsze można.
Kąpielisko będzie czynne od poniedziałku do czwartku w godz 10:00 – 18:00 oraz od piątku do niedzieli w godz. 10:00 – 20:00. Kąpielsko będzie pod nazdorem ratowników WOPR.
Sezon funkcjonowania Kąpieliska trwa od 1 lipca 2026 r. do 31 sierpnia 2026 r.
PAWEŁ GĄSIORSKI
A co w Blachowni, rogal coś uruchomi na okres wakacyjny?