Kanalizacja na Źrodlanej w Konopiskach dopiero po kadencji Żurka

Gmina Konopiska znalazła się na dalekim, 25. miejscu na zaktualizowanej w dn. 25.10.2017 r. liście informującej o kolejności przysługiwania pomocy na operacje typu “Gospodarka wodno-ściekowa” w ramach poddziałania “Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW).

Konopiska starają się o dofinansowanie w wysokości 983 850 zł na budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Źródlanej w Konopiskach.

25. miejsce daje niewielkie szanse, że w najbliższych dwóch latach zostaną gminie przyznane środki na ten cel.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

62 odpowiedzi na “Kanalizacja na Źrodlanej w Konopiskach dopiero po kadencji Żurka”

 1. Kopamnia pisze:

  I to jest bardzo przykra wiadomość

  0
  0
  • Kasa pisze:

   Tylko kiedy?

   0
   0
  • Kopamnia pisze:

   Przecież to lista rezerwowa. Czytać nie umiesz?

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Na rezerwie siedzi czarny Pan, ale musi przetrzezwieć bo opoja nigdzie nie wpuszcza:)

   0
   0
  • Paweł Nowak pisze:

   Kiedy? Pewnie za dwa trzy lata

   0
   0
  • Paweł Nowak pisze:

   i jeszcze coś bo według gminy pieniędzy otrzymaliśmy, a według tej uchwały otrzymamy w kolejności jak będą na to środki. To mamy czy nie mamy? są tylko obiecane?

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Panie Nowak, Kim Ty jestes?, siedzisz przy biureczku z Anetka w urzedzie? napisz swoje prawdziwe imie i nazwisko, uwiarygodnij sie jako ekspert, bo na ten moment jestes dla mieszkancow gosciem znikad, zero wiarygodnosci -co ty wiesz o dotacjach? Skad? Skad wiesz jak sa przyznawane? Wg ciebie ludzie ktorzy pisza w gminie wnioski (za wojta Sochy pisali pewnie Ci sami), nie znaja sie, a ty, piszacy pod pseudonimem artystycznym jestes wszystkowiedzacy? Zal Cie czytac.

   0
   0
 2. Rek pisze:

  Gąsior jest trochę nie w temacie. Wystarczy wejść na stronę gminy Konopiska . Propaganda Gąsiorskiego , Górniaka, Sochy i reszty świty jest na tym pseudo portalu bardzo nieudolna. Przejrzyjcie na oczy, bo Żurek robi bardzo dużo w gminie.
  Większość z was się podnieca tymi śmiesznymi hejtami w stronę wójta, bo redaktorek razem ze świtą podburzają ludzi do kolejnych wyborów i ukierunkowanie ich na towarzysza Brata.
  Bez odbioru.

  0
  0
  • Wolny pisze:

   Tak, tak, robi dużo dla siebie i to jest prawda, a ludzi ma w doopie!

   0
   0
  • Trener pisze:

   Nie dogodzisz każdemu ale propagowanie nieprawdziwych informacji to po prostu… (ehhh chciałoby się użyć jakiegoś przymiotnik na Gąsiora szkodnika).

   0
   0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Rek, czy podawanie tutaj faktów i wytykanie błędów to jest propaganda? Gdzie ja sieję propagandę, czy aby wiesz co to znaczy. Piszesz: Większość z was się podnieca tymi śmiesznymi hejtami. Kto to jest większość? najwięcej wypowiada się TWAgent, Trener, Racjonalista i Ty dołączyłeś do tego “zacnego” grona. Potraficie tylko innym ubliżać.Nawet nie zadałeś sobie trudu aby porównać wpis na str. Gminy z wpisem P. Gąsiorskiego i huzia na Józia. A co takiego wynika z zapisu na oficjalnej stronie gminy że piszesz: Gąsior jest trochę nie w temacie. Dlaczego na stronie gminy brak zaktualizowanej listy którą pokazał P. Gąsiorski, choć nie jest to pełna lista ale jest. Jest na tej liście 46 beneficjentów.
   Z listy wynika ile kto otrzyma.Czyżby to było niewygodne dla wójta? Takie pytanie mi się nasunęło, myślę że nie tylko mnie.
   Odsyłam do Słownika J. Polskiego – Propaganda.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Panie radny ja pisze duzo bo z jednego nicku, ty i Twoi przyjaciele z macie ich kilkadziesiat:)

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Cyt:”Propaganda (od łac. propagare – rozszerzać, rozciągać, krzewić) – celowe działanie zmierzające do ukształtowania określonych poglądów i zachowań zbiorowości lub jednostki, polegające na manipulacji intelektualnej i emocjonalnej (czasem z użyciem jednostronnych, etycznie niewłaściwych lub nawet całkowicie fałszywych …” -kazdy ma prawo do opinii, a w mojej jak ulał pasuje do charakteru publikownych tu artykułów.

   0
   0
  • Paweł Nowak pisze:

   To jest lista kolejności otrzymania dofinansowania i nawet jeżeli je otrzymamy jako 25 podmiot to i tak tej kanalizacji za obecnej kadencji nie będzie. Urząd ma czas do 2020 roku aby wypłacić te środki i przeznaczyć w naszym przypadku na kanalizację na Źródlanej

   0
   0
 3. Racjonalista pisze:

  Chyba redaktor z marginesu dostał nieprawdziwe info od swoich szpiegów. To powinien być koniec tego dna pt “Niezależny portal”. Redaktor jak ci teraz jakby gola d… pysk dostać. Prawda?

  0
  0
 4. cisie pisze:

  piszcie co chcecie opluwajcie sie gdzie chcecie jedno jest pewne Wojt Zurek robi bardzo duzo dle gminy tylko on nie chodzi nie chwali sie jak to robil poprzednik mieszkancy to widza a ze kampania trwa to wiemy sitwy jaka byla nie moze sie powtorzyc robili to damo co gora PO pSL

  0
  0
 5. janek pisze:

  Ten artykuł wszystko mówi o tym panu z Cisia i jego kolegach z małej z ksera i tego emeryta z Rekszowic szlak ich trafia ina wójta ze tyle robi i nerwy puszczają co napisze jak się inwestycja zacznie czy napisze sprostowanie a przygladajac się inwestycja wójta to na tym nie koniec

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Janek, następny z paczki pod wezwaniem “pisać byle co, byle źle o poprzednikach”. Napisałeś >Ten artykuł wszystko mówi
   o tym panu z Cisia i jego kolegach, a nie napisałeś nic o artykule, tylko dalej snujesz jakieś insynuacje. Nie napisałeś nic, bo nie masz do czego się przyczepić. Jesteście wszyscy miernotami potrafiącymi poniżać innych. Na temat faktów potraficie tylko zarzucać kłamstwo, i pisanie bzdur, bez poparcia dowodem. Strach was oblatuje przed merytorycznym odpisaniem, bo musieli byście przyznać nam rację. To cała prawda o waszym pisaniu. Jakoś nie widać aby mnie szlag trafiał i cieszę się że dożyłem emerytury, czego i tobie życzę.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Pan jest z sitwy pisac byle zle o wojcie. Argumenty – Artykul jest niekompletny (brak wszystkich na liscie), brak informacji ze.te pieniadze dostalismy, teraz tylko czekamy na ich otrzymanie, opinia ze w ciagu kilku lat nie dostaniemy to stek bzdur- interpretacja osoby podajacej sie za redaktora, nie bedacej ekspertem z tej dziedziny i nie ma pojecia tak naprawde co sie wydarzy!

   0
   0
 6. Paweł Nowak pisze:

  Patrząc na tempo przyznawania dotacji i to że jesteśmy na liście oczekujących na 25 miejscu nie wróżę nam tego do końca kadencji i zgadzam się z tym co napisał pan redaktor. Urząd twierdzi inaczej i pewnie się przeliczy. Żaden z was obrońców Żurka nic tutaj nie poradzi bo takie są fakty

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Fakt jest taki ze napisales stek niewiarygodnych i niepotwierdzonych bzdur:) jestes uzytkownikiem forum a nie ekspertem wiec twe slowa nic nie znacza. Wydrukuj i wyslij mi, podesle.filmik do czego sie nadaja:)

   0
   0
 7. Brygida pisze:

  janek, ile to jest “tyle”? !śmiechu warte te jego,Żurka,roboty. Żałosne jak na siłę usiłujecie chwalić żurka. Kotłownia w KGW czy 250 metrów drogi?albo krzywa wiata przystankowa i pozostawione po inwestycji pniaki w rowach? Oj, ale sukcesy!!

  0
  0
 8. Wyborca pisze:

  Chciałbym zobaczyć na koncie te pieniądze, które rzekomo dostaliśmy. Na razie jesteśmy w kolejce zgłoszeń na 25 miejscu. Pewnie wiele miesięcy upłynie jak przeleją nam je na nasze konto

  0
  0
 9. Górniak Stanisław pisze:

  TWAgent, i znów ubliżasz i kłamiesz, do żadnej sitwy nie należę i piszę prawdę przedstawiając dowody, w przeciwieństwie do Ciebie i twoich kumpli.. Artykuł jest kompletny, zamieszczony jest fragment listy , z pokazanym miejscem Gminy Konopiska. A ty próbujesz przeinaczyć, to co ja napisałem o braku listy w informacji na oficjalnej stronie gminy, broniąc nieudolnie swojego pryncypała. Artykuł jest o miejscu Gminy Konopiska na zaktualizowanej przez Zarząd Województwa Śląskiego liście informującej o kolejności przysługiwania pomocy na operacje typu „Gospodarka wodno-ściekowa”. Czyli jest to informacja
  że wnioski zostały z rozpatrzone zgodnie z uzyskanymi ocenami punktowymi i jest to kolejna aktualizacja listy przyjętej uchwałą 1643/210/V/20017 z dnia 0808.217r która też była aktualizacją listy przyjętej uchwałą 1085/195/V/2017 z dnia
  30,05. 2017r. Czy jest to już ostatnia aktualizacja, nie wiem? A więc pewności nie ma że gmina otrzymała te pieniądze. Jak będą na koncie gminy to będę się cieszył. Agent zanim coś napiszesz daj sobie na wstrzymanie i poświęć trochę czasu na szperanie w internecie i spróbuj dojść do źródeł.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Ja Panu nie ublizam i nie.klamie. Pan mimo juz slusznego wieku, jest tak niewychowany ze nie jeden raz nazwal mnie glupkiem itp, ale to Pana brak kultury i zyj Pan z nim 200 lat. Artykul napisal laik, ktory nie zna sie na dotacjach a na dodatek na dziennikarstwie. Jako czytelnik po przeczytaniu artykulu powinnem wiedziec wszystko a nie szperac w internecie. Powinna byc wypowiedz eksperta jako interpretacja, a nie wynuzenia redaktora, ktorego jedyny cel to krytyka wladzy gmin, gdziekolwiek nie prowadzi strony. Mial Pan jakies szkolenia z tego zakresu? Tez pan jest laikiem i tylko na radzie podnosi raczke a pozniej wyciaga ja po diete. Skad pan to moze wiedziec.

   0
   0
  • Brygida pisze:

   Panie Radny,agent nie będzie niczego czytał ani niczego sprawdzał!on ma za zadanie tylko pluć i pisać kłamstwa,wszystko jedno co byle źle na poprzednie władze. Umie tylko to. Szkoda czasu na odpisywanie bo on i takprzekręci wszystko!takie ma zadanie! Czasem nachodzi mnie refleksja jak takie gó…o patrzy sobie w twarz w lustrze?ale właściwie to mnie to nie obchodzi. Gó..o i koniec. Kiedyś i ja i parę osób próbowało przytaczać dowody, odsyłać do dokumentów zamieszczanych w bip,ale to szkoda zachodu! Przemilczy, odwróci kota ogonem i powie:”wskaż…”. .takie jego zadanie obojętnie pod jakim nickiem pisze. Ludzie swoje wiedzą i widzą!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Wiedza i widza co tu wyprawiacie, a najlepsze jest to ze nikt tego portalu nie czyta:)

   0
   0
 10. janek pisze:

  Panie emerycie z Rększowic czy te pana z Cisia sa merytoryczne artykuły wolne żarty a ciekawie co pan powie jak wójt powie na sesji ze kanalizacja zacznie się w tym roku przeprosi pani ne nazywaj pan nikogo miernota i i pana tak mogą nazwac.Przypominam kultura obowiazuje a nie donosy lub pisma do wojewody na strazaków z Hutek wstyd przypomnę się jak zacznie się kanalizacja panie emeryci e z i panie z ksero ciekawe z czego pan tak buduje te domy z diety radnego zapewne może pan z Cisia się zainteresuje albo pan z małej i tym radze się zainteresuje panowie kulturka

  0
  0
  • Światło pisze:

   Janek gdyby górniak nie miał racji to dalej były by imprezy pod szyldem Miód Malina. To samo w konopiskach po zapytaniu radnego szyld o sali Pokusa zniknął z ogrodzenia powiedziano że tylko na czas malowania. Długo ten lakier schnie.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Radny Gorniak pamieta jak poprzedni Wojt w Pokusie biesiadowal z KGW, strazakami na roznego rodzaju uroczystosciach, a Pokusa dzialala na tych samych zasadach. Prawda Panie radny? Czy Pan.nie odpisze bo podpadnie Pann i bedzie lipa po wyborach?

   0
   0
 11. arek pisze:

  No jednak ani ten artykuł ani niektóre komentarze są dalekie od prawdy. Na stronie prow jak ,,byk,, jest napisane że kasy na kanalizacje jest prawie 15 mln euro i umowy bedą podpisywac do tej wysokości. Konopiskom kasy wystarczy i podpiszą z nimi umowę. Na Żarkach, Wręczycy jest taki sam artykuł a oni też się łapią na tę kasę

  0
  0
 12. Promyczek-1 pisze:

  TWAgent ty chyba nier śpisz bez internetu?co by ktoś nie napisał obojętnie pod jakim artykułem i om jakiej godzinie ty natychmiast odpisujesz! Dyżur masz 24 godziny czyjak? Av że jesteś mendom to i tak wszyscy wiedzą.

  0
  0
 13. Światło pisze:

  TWagent jak nie znasz warunków na jakich są przyznawane środki unijne na takie obiekty więc nie komentuj. 5 lat od rozliczenia obiektu nie wolno wykorzystywać obiektu komercyjnie. Inaczej grozi to zwrotem funduszy.

  0
  0
 14. Górniak Stanisław pisze:

  TWAgent już Ci pisałem że ja nie jestem od nikogo zależny i o mnie się nie martw bo nikomu nie podpadnę jedynie tym którym wytykam błędy i nadużycia. A o sali odpowiedział Ci już Światło. W uzupełnieniu poczytaj artykuł P. Gąsiorskiego z dnia 18 marca 2016 r. Na moją interpelację w tej sprawie otrzymałem odpowiedź Wójta że żadna umowa na wynajem pomieszczeń i i sprzętu w OSP Hutki nie została zawarta. Co powiesz porównując tą odpowiedź z afiszem informującym o zabawie sylwestrowej. Kto to organizował wystarczy wpisać w Google nr tel z afisza. Ktoś tu kłamał. Uroczystości strażackie czy KGW a sylwester – nie czujesz różnicy. Po to te obiekty są i powinny im służyć.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Panie Gorniak, nieeeeee…. bo sylwester w remizie w Konopiskach byl strazacki i organiowany przez Pokuse, tak jak i inne imprezy okolicznosciowe. Kasa szla na straz. To samo z imprezami na Hutkach. Dzialo sie to jeszcze za Wojta Sochy . Podrugie sprawa z hutek byla w prokuraturze. Do dzus sie nic nie stalo to znaczy ze wszystko bylo w porzadku. Gdyby Gasiorski byl rzetelnym redaktorem a nie pismakiem z konkretnymi celami napisalby prawde i opublikowal dokumenty z prokuratury w tej sprawie, bo to ten towarzysz.skladal donos.

   0
   0
  • rada pisze:

   Agent przestań ośmieszać siebie i wójta! Jak tak dalej pójdzie to wójt zurek ma pozamiatane przy wyborach!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Rada, a co mnie Zurek obchodzi? Jestescie jak dzieci, takie male, we mgle, bez pomyslu. Wy naprawde jestescie tak mocno w swojej sitwie ze kazdego uwazacie za czlonka innej sitwy. Ehhh… zal mi was. A jutro zapie….prza….jcie po gazetke i na narade. Czarny Pan musi was rozliczyc za.nieudany weekend bo znow sie osmieszyliscie. No moze oprocz radnego gorniaka ktory o dziwo nie pomylil nicku.

   0
   0
  • Rada pisze:

   Agent ty już wójta utopiles po uszy w kłamstwie! Za te brednie wójt może ci tylko podziękować! Zgodnie z zasadą jaki wójt taki pomocnik! niszczyć wizerunek to twoja specjalność!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Rada, idz jutro do najwierniejszego slugi, niech wyjmie glowe z dupy czarnego Pana i sprzeda Ci test ciazowy. Chyba masz skoki hormonow bo wypisujesz brednie, a ludzie czytaja.

   0
   0
 15. Górniak Stanisław pisze:

  Agent kultura się kłania. To co Ty wypisujesz to jest szczyt chamstwa.Chyba dostałeś takie polecenie. Tak zachowuje się człowiek bezwolny.

  0
  0
 16. Brygida pisze:

  Panie Redaktorze, uważam że wpis TWAgent z godziny 00:07 powinien zostać usunięty jako obraźliwy i chamski. Szkoda,że przy wpisach nie ma możliwości zgłaszania Panu potrzeby usuwania takich wpis9w a osoba pod tym nickiem od jakiegoś czasu tylko takie wpisy zamieszcza.

  0
  0
 17. Paulina Skowrońska pisze:

  Właśnie z powodu takich wpisów jak ostatnio TWAgenta przestałam tu pisać. Nic ten troll nie napisze na temat tylko kłamstwa i obelgi. A ostatniojuż chyba z bezsilnej wściekłości tylko wulgarne, chamskie wypowiedzi. Faktycznie tego typuwpisy Panie Redaktorze powinny być usuwane.nie wnosi nic do tematu tylko robi jakieś wstrętne,psychicznie zboczone uwagi. Nawet jak zmienia swój nick.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Skowrońska, a nazywanie wójta miernotą i nieudacznikiem co jest w co 3 wpisie trolli czarnego Pana to nie obelga? Masz podwojną moralność? nie udawaj nieskazitelnej damy:) ja bezsilny? Zachowuje poziom dyskusji narzucony przez innych uzytkownikow. RedaktoR Gasiorski do tej pory nie napisal czy a jesli tak to z kim ma umowe na prowadzenie tego portalu? – dla slabiej kapujacych kto oplaca Pana redaktora aby prowadzil ten portal?

   0
   0
 18. TWAgent pisze:

  Sluchajcie trolle czarnego Pana- z dniem dzisiejszym umieram – moje cialo i dusza juz tu nie beda zagladaly. Zycze tej gminie jak najlepiej i mam nadzieje, ze wybory wygra ktos spoza sitwy tych ktorzy rzadzili i rzadza. Wam zycze abyscie poszli do podstawowki i podniesli swoj poziom wiedzy o zyciu i ludziach. To co prezentujecie soba powoduje ze nie moge na was patrzec mijajac na ulicy. Wstyd, zeby dorosli ludzie tak sie zachowywali, bo wladza im uciekla. Gmina powinna byc.najwazniejsza a nie wasze koryto. Ludzie to wiedza dlatego czarny Pan wojtem nigdy nie zostanie:)

  0
  0
 19. Paulina Skowińska pisze:

  N o i co redaktorku proszę o sprostowanie tego czegos napisał kanalizacja na na ZRÓDLANEJ SIE ROBI nie wstyd wam wszystkim tu piszącym z redaktorkiem na czele i panem z ul Małej wójt pracuje i nie ogląda się na was

  0
  0
  • Paweł Nowak pisze:

   a czytać umiesz? 25. miejsce daje niewielkie szanse, że w najbliższych dwóch latach zostaną gminie przyznane środki na ten cel. to z jakich środków jest budowana kanalizacja? z gminnych a nie z unii

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).